Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normál 8 órás munkától miért...

Normál 8 órás munkától miért fáradok el ennyire?

Figyelt kérdés

Két hónapja dolgozom újra sima nyolc órás munkaidőben, hétfőtől péntekig. A bejárás napi 1+1 óra. Viszont a fennmaradó időben gyakorlatilag kizárólag alszom. Hazaérek zuhanyzok, eszek és már alszom is, mert nem bírom nyitva tartani a szemem. A munka jellege szellemi és fizikai is. Nem lehet egyik kategóriába sem sorolni egyértelműen. Egy műszakos. Most már ott tartok, hogy ébresztőt kell beállítanom, mert előfordult, hogy nem tudtam bemenni másnap, mert nem ébredtem fel magamtól, ami azt jelenti, hogy egyhuzamban aludtam 14 órát. Multivitamint, C- D-vitamint, magnéziumot évek óta szedek rendszeresen. Laborban három hónapja voltam, nem volt rossz az eredmény. Covidos sem lehetek, a munkahelyemen hetente tesztelnek bennünket.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire fáradt?

42N



2021. ápr. 28. 09:50
1 2
 11/12 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Épp el lehet, nekem vagy fél év kellett, mire megszoktam, hogy 6-kor kelek és 8 órát dolgozok :D


Egyébként egy nagylabort érdemes csináltatni, akár abból is sok dolog kiderülhet, valami vitaminhiány, hormonális gondok stb.

2021. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én például azért, mert majdnem egy évet kihagytam.
2021. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!