Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyire gáz főnök?

Szerintetek mennyire gáz főnök?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy jelenleg a munkámban a munkakörömön kívül is végzek el olyan feladatokat, amiket mások pénzért csinálnak. Fix fizetésem van a többiek meg darabszámra vannak, így amikor van lehetőség a munkámon kivűl még odatesz egy két dolgot a főnök. Amikor megemlítettem neki, hogy ezt külön szeretném felszámolni, kiröhögött és azt mondta, hogy most biztos, hogy nem. Ma pedig mondtam neki, hogy megyek egy barátom temetésére egy ből az volt a kérdése, hogy meddig tart?... Hátha bemennék utána még. Nagyon gondolkodom másik munkahelyen, de sajnos nincs sok lehetőségem mostanában.

2021. ápr. 28. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ebben a szituációban te vagy a hülye, nem a főnök...
2021. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnöködnek is van főnöke, balgaság azt várni, hogy majd neked akarjon megfelelni.
2021. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Baromi tapintatlan volt a temetéssel kapcsolatban, meg a kiröhögés se valami emberi módja a kommunikációnak. Én is váltanék ha van rá lehetőség.
2021. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam. Fix bérem volt, és egyre több feladatot raktak rám, a végén már otthon is dolgoznom kellett volna, mert egyszerűen nem fért bele az időmbe úgy se, hogy kihagytam az ebédszünetet, és csak 1x tartottam 5 perc szünetet, amíg elmentem mosdóba. Kevesebb volt a bruttó bérem, mint a cég teljesítménybéres fizikai munkásainak a nettója, akik az egyórás ebédszüneten kívül minden nap tartottak reggeliszünetet, 1-2 kávészünetet meg pár cigiszünetet is, és amikor éppen dolgoztak, akkor se hajtották agyon magukat. Ez persze nem az ő hibájuk, és nem nekik kéne kevesebbet keresniük.


Én felmondtam, jelenleg a felmondási időm vége felé járok. Csak azt a szegény nőt sajnálom, akit felvettek a helyemre...

2021. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs főnöke.
2021. ápr. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!