Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van végzettsegem 58 eves...

Van végzettsegem 58 eves ferfi vagyok. Wc es neninek jelentkeztem. Elni kell vslamiből . Neked megalazo lenne?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 23:13
 1/8 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 29. 23:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem ez inkább büszkeség. Sokan nem vállalnák el, inkább segélyből vagy mások könyörületéből élnének, mint hogy ezt a munkát csinálják. Ehhez akaraterő kell és becsületesség.
2021. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden munka hasznos és minden munka becsülendő.

Nekem inkább az lenne megalázó ha segélyért kuncsorognék.

2021. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Mi a végzettséged?
2021. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Személyes szintemen megalázó lenne nekem de ha más lenéz dolgozó embert akár wcörző, takarító, utcasöprő az a lenézendő nem a munka.
2021. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem nezlek le. Ez is fontos feladat. Ha nem lenne meg a nehez fizikai munkam,akkor en is jelentkeznek ilyesmire.
2021. ápr. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lenézendő! Mindenki úgy boldogul ahogy tud.

Amúgy én is voltam WC-s néni, pedig lehetett volna másik állásom, de akkor jobb volt a strandon kinn a szabadban dolgozni.

Sose szégyelld a munkát!


A szomszédom edző volt kovid előtt. Kovid alatt bezártak a termek, úgyhogy elment ételfutárnak, bringán nyomja, már többször is ő hozzta ki a kaját. Én pl. tök felnézek ezért rá. Szerintem nagyon vagány, hogy ilyen leleményes!

2021. ápr. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

33 éves vagyok, beszélek angolul, 2 szakmám van és 1 diplomám. És jelentkeztem munka után takarítónak, mert kell a pénz és nevetséges, de jobban fizet mint bármi más.

Nem érzem cikinek.


Ami ciki az a lopás, a munkakerülés és a másokon való élősködés.

2021. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!