Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azoktól kérdezem, akik azon...

Azoktól kérdezem, akik azon gondolkoznak, hogy felmondják az alkalmazotti állásukat, és vállalkozásba kezdenek: mi az, aminek a hatására meglépnéd ezt?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok. Tűztél ki magadnak ilyen elérendő célt? Határidőt? Valami tőled független dolog bekövetkezését?
2021. ápr. 30. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha olyan ötletem lenne. Csak úgy belevágni egy vállalkozásba, hogy majd lesz valahogy, tuti bukó lenne.
2021. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkakörnyezet olyan szinten változna, amit már anyagilag vagy idegileg nem tudnék elviselni, vagy ha a másik oldalról nézzük, olyan lehetőség adódna, hogy sokkal több pénzt tudnék keresni vállalkozással.
2021. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi 8 óra munka mellett csináltam mintegy mellékállásként munkát, nőtt a pacientura, és amikor már nem győztem, felmondtam és főállású vállalkozoként folytattam.
2021. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szakmámban nem igazán lehet vállalkozni olyan pozícióban, ami nekem is megfelelne. Max akkor, ha lenne valaki akivel lehetne tanácsadó céget alapítani (neki lenne tapasztalata az ügyfélszerzésben mondjuk)
2021. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jó ötlet és sok tanulás. Meg némi ismeretség sem ártana. És a legjobb lenne, ha kezdetben tudnám legalább egy félállás mellett csinálni.
2021. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne tőkém :(((((
2021. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!