Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A transznemű (MTF) közmunkások...

A transznemű (MTF) közmunkásokat a férfi avagy a női munkacsoportba osztják be?

Figyelt kérdés
A női közmunkások általában sokkal könyebb munkákat végeznek, pl gerebjézés, gyomlálás, virágültetés. Míg a férfiak munkacsoportjában favágás, cserjeirtás, betonoszlop rakodás, árokpucolás szokott lenni a napi penzum. Tehát a nemi egyenlőség ellenére korántsem egységes a munkáltatás formája. Ezért volnának kíváncsiak arra, hogy a transzemű egyéneket melyik csoportba kell beosztani.

2018. ápr. 17. 03:48
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha hivatalosan már megtörtént a nemváltás, tehát a papírjain nőként szerepel, akkor értelemszerűen a nőkhöz.
2018. ápr. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
mivan büdös a munka? :))
2018. ápr. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Aki finanszirozni tud ilyesmit az kétlem hogy közmunkásként dolgozna valaha is az életében. :D
2018. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyet egy ketrecbe bezarjak es penzert mutogatjak a többieknek, majd a munkaidő végén kap pár ft-ot a bevetelből
2018. ápr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy, viccen kívül, valahogy nem tudom elképzelni, hogy aki eljutott addig, hogy transznemű legyen, addig jusson le a ranglétrán, hogy közmunkásként kéne tengődnie valahol vidéken...
2018. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó, de én a crossdersser-re gondoltam, aki női ruhában és parókában egy pasi, az nem számít transzneműnek?
2018. ápr. 19. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Eljutott odáig hogy transznemű legyen...

Van annnyi pénze, hogy transznemű legyen...


Bxsszxtok meg magatokat, transzneműséghez nem kell eljutni, meg egy büdös forint se kell hozzá, annak születik az ember. Óvodás korától kezdve nyögi azt a rettenetet, amit a társadalomban való létezés okoz neki. Ha az iskolaéveket túlélte, az a közmunka se lesz súlyosabb történet.


Legtöbb transznemű nem milliomos, sőt, a társadalomból (nem véletlenül) rég kicsúszva rettenetes körülmények között él, és mivel egyelőre kényszermunkára nem hurcolják az embereket, hamarabb fog éhen veszni, halálra fagyni, vagy öngyilkossá lenni a saját házában, minthogy ilyen "kellemes" társaságban kelljen léteznie.


Higgyétek el apukáim, egy transzneműnek biztos nem az fogja okozni a problémát, hogy meg kell emelni egy betonelemet, mert szép csöndben megemeli, azt kész, hanem az, hogy hogyan fogja lelkileg megnyomorítani ez a sok ócska kocsmatöltelék, akinek az összes erénye abban merül ki, hogy ő nem született se bxzinak, se transzneműnek, se kromoszóma-rendellenességgel, és akkor máris tombol a dicsőségtől, meg osztja a keresztényi erkölcsrendet.


Nem életszerű, hogy egy transznemű orrára fogja kötni a hivatalnak az ő transzneműségét, mert annak kitudódásából súlyosabb helyzet állna elő számára, mint holmi villanypóznák emelgetéséből, az a vékony értelmiségi réteg, aki meg ilyen jogászati harcokat vív, nem közmunkás...


Közmunka helyett életszerűbb lenne elgondolkodni azon, hogy az iskolákban, ahová kötelezően(!) hurcolják be a transznemű gyereket is, milyen érzés egy lánynak, amikor pl. tornaórán a habzószájú félállatok közé bevágják futballozni, és vagy azért fogják ott földbe dögölni, mert nem annyira megy az neki: béna, szar, férfiatlan - az ilyenre egyből rászállnak, és kicsinálják, vagy egész egyszerűen kiderül róla, ami kiderül... és akkor meg még jobban kicsinálják emberileg.

2018. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

8-as nálad elgurult a gyógyszer. És kicsit távol kerültél a való világtól is.

Jó kis diktátor válna belőled.

2018. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3%

Mégis kik volnának kíváncsiak erre????? Hol is kezdjem :D

Én dolgoztam 7 évig közmunkásként ,de én még transznemű közmunkásról nem tudok.Persze attól még lehet,csak ugyebár felmerül a kérdés hogy nőböl lett férfi vagy fordítva. A másik dolog az hogy ezt a dolgot ha már valaki életébe úgy alakult hogy át operáltatta magát attól még az az akinek született. Ez nem úgy van hogy bemegyek egy céghez,felvesznek és ott majd eldöntik ha épp valamilyen módon kiderül hogy nemet váltott akkor majd olyan munkát is kap. Ha pld valaki férfiből nő lesz és nőnek vallja magát,irataiban is már nő ill a nemi szerve is nő :D és lelkileg is nő attól még ő férfi! Fordítva is ugyanúgy igaz és ezt szerintem a munkáltatónak van joga eldönteni hogy az ilyen természetellenes dolgokkal teli úgymond beteg embernek milyen munkát adjon. Ha pld egy nőből férfivé alakított emberrel van dolga az még nem azt jelenti hogy az ereje is olyan mint egy egészséges fizikumú férfinak.Fizikai dolgozóknál nyilván lényeges lehet,mert azért valljuk meg vannak nőies férfiak meg férfias nők. Attól még a nő az nő és olyan munkát is kap ha már itt fel soroltál könnyebb ill. nehezebbnek tűnő fizikai munkákat.Végül meg legyen az ő problémája hamár nemet váltott hogy milyen munkát kap és hogy minősítik stbi.. Maga a közmunka meg egy undorító embereket semmibe sem vevő politika. A fizetése élhetetlen,a célját nem érte el,ezzel nem segítenek a létminimum és az alatt élőkön csak azt hazudják. Na de ez már egy más téma...

2018. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az fordult meg a fejemben ki az a marha,aki ugyanannyi pénzért betonoszlopokat pakol,még mások gereblyéznek:D
2020. máj. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!