Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka lenne ideális...

Milyen munka lenne ideális egy introvertáltnak?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiával küzdök régóta és kiskorom óta visszahúzódó, introvertált vagyok. Próbáltam magam mint eladó kisboltban (csak feltöltés) de az is szenvedés volt. Meg ahol nem várnak el probléma megoldó képességet és érettségit.

2021. máj. 3. 02:08
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Az érettségi a mai világban már elég alapnak számít.Gondolom szakmád sincs mivel nem említetted. 8 általánossal nem sok minden maradt amiből normálisan meg lehetne élni. Tudom hogy nem volt kérdés de én a helyedben mindenképpen leraknám az érettségit. 2-3ra egyáltalán nem nehéz összehozni, nyilván nem kell hogy mindenből 5-ös legyen. Ezután nekiállnék valami szakmát tanulni. Tudom hogy lényegében ez volt a kérdés hogy mit de elég sok van ezekből. Van valami ami esetleg érdekel? Ha utálod a munkád akkor nem fogod jól érezni magad úgy sem ha nem kell emberekkel beszélned.
2021. máj. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Hát, ilyen kvalitásokkal ajánlom a figyelmedbe a göngyöleggyűjtő pozíciókat, itt lejjebb egy másik kollega kérdezett ezzel kapcsolatban
2021. máj. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem a képzettség számít ebben az országban, hanem a kapcsolatok, hosszú nyelv. Lásd Mészáros.
2021. máj. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
#3 Ebben van igazság, de sajnos egy szociális fóbiásnak soha nem lesz kiterjedt kapcsolatrendszere, mivel direkt kerüli az embereket.
2021. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vree ***** válasza:
100%

Pogramozással halálra keresheted magad, kapkodni fognak utánad, és vagy egy sajét sarokban az irodában, vagy akár a saját lakásodból nyomhatod, embernek még az arcára sem kell nézned. 1-2 programnyelv alapjait önállóan megtanulod, aztán sok cég örömmel kitaníttat tovább, ha van benned hajlandóság. Irtózatos kereslet van programozókra és pont az a probléma, hogy sokan nem örülnek, ha egész nap egy monitor előtt kockulnak testmozgás vagy emberekhez szólás nélkül.

De bármilyen "önálló munkavégzés"t igénylő karrier szóba jöhet. Mondjuk: kézikönyv fordító - megkapod egy termék dokumentációját és leforítod X nyelvre önállóan, vagy más fordítását ellenőrzöd.


A hiányzó érettségi a legnagyobb probléma itt, nem is ismerek olyan helyet ahol az nem alap. Próbáld meg letenni valahogy, ha nem akarsz aljamunkákból tengődni.

2021. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!