Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon miért nem bír ennyire?

Vajon miért nem bír ennyire?

Figyelt kérdés

Van az épületben, ahol dolgozom, egy takarítónő, és tavaly még kedves volt velem, beszélgettünk is néha, de az utóbbi időben nem értem, mi történt.


Már nem is köszönök neki, mert egyrészt soha nem köszönt rám, és visszaköszönni is csak iszonyat nehezen.. Szerintem ez alapvető taplóság.

Plusz fura fejeket is vág, amikor meglát, érzem is rajta, hogy nem örül nekem, hozzám se szól, de másokkal viszont hallom, hogy kedvesen beszél.


Szerintetek ez miért lehet?

A viselkedésem semmiben sem változott, nem én lettem bunkó.


2021. máj. 3. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Így látatlanban csak 2 dolog jut eszembe: Vagy valaki bekavart és valamit mondott rólad neki, vagy esetleg te mondhattál róla valamit ami visszjutott hozzá.
2021. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szándékosan figyelek rá pedig, hogy senkiről ne mondjak rosszat, pont a kibeszélések miatt. De rajta kívül is van még 1-2 ember, akik nem kedvelnek szerintem, de nekik azért nem ennyire durva a viselkedésük.
2021. máj. 3. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól még valaki más áskálódhatott, ez sajnos minden közösségben előfordul. :/ ha annyira zavar akkor kérdezz rá egyenesen, kérdés ér-e annyit.
2021. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A takarítókkal, és a portásokkal-karbantartókkal érdemes jóban lenni minden intézményben, mert ők igazi szócsövek tudnak lenni. Szerintem a legkorrektebb, ha megkérdezed tőle, hogy valóban így van-e.
2021. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!