Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahely/terület van...

Milyen munkahely/terület van ami vállalkozói szerződéses?

Figyelt kérdés

KATA egyéni vállalkozó vagyok jelenleg, és munkát váltanék. Nem szeretném megszüntetni ill. Szüneteltetni vállalkozásom. Érettségim van (tervezem a tovább tanulást).

Én csak területi/üzletkötő/értékesítő/vezető- képviselő munkákat találtam ahol vállalkozói szerződéssel alkalmaznának.

Igazából minden munka területre nyitott vagyok, ezekkel sincs bajom csak szeretném tudni a lehetőségeket, hogy hol alkalmaznak ilyen szerződéssel.



2021. máj. 5. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, olyan munka jöhet szóba, ami szakképzettséget nem igényel, mert az neked nincs.

Pl. takarítói munkák, biztonsági őr.

2021. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ingatlanközvetítő, (kaja)futár.
2021. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy vállalkozói szerződéses legyen magyarul elvárás legyen hogy számla képes legyek.

De van szakmám, felsőfokú végzettségem nincs még. Angol középfokú nyelvvizsgám is van.

Ingatlanközvetítő nem rossz ötlet, futárkodás elég volt! :D

2021. máj. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!