Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt, aki már fiatalon...

Van itt, aki már fiatalon nyugdíjasként él? Hogy sikerült elérni? Mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés
Most három évig van olcsó lakhatásom jó munkahellyel, de utána véget ér ez a korszak. Úgy számoltam, hogy pár milliót össze tudok gyűjteni. Utána már nem nagyon szeretnék dolgozni, csak valami 4 órás kényelmes állásban és minimalistán éldegélni.
2021. máj. 6. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mi nem vagyunk lusta semmirevaló nyomorékok
2021. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Egy ismerősöm 46 évesen ment nyugdíjba. Hivatásos katona volt.
2021. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Vegyel egy tanyat es legyel onellato, bar ott meg tobb munka van mint egy 8 oras munka tekinteteben.
2021. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Néhány tehetséges póker játékosról hallottam, hogy sikerült nekik. Online pókerrel.
2021. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van olyan ismerősöm, aki kitalálta, hogy ő 30 és 50 között akar "nyugger" lenni és utána dolgozni... azt mondja, nem bánta meg, de azért nem hepi az élete most, 50 felett. Pedig tényleg nem nagyigényű életet élt, és előtte elég jól megszedte magát, mert jó állásban volt... de azért most nyögi azt, hogy elfogyott a pénzmag, nehezen szokott vissza a munka világába...
2021. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyelvet kel tanulni és egy külföldi ország az eu-ban itt van a 3 legszegényeb terület .Mi nagyon szegény ország vagyunk hiába mutatnak mást a tv-ben.A lopásokba meg 2 vagyunk.Nem véletlen aki el megy innen kint elég jól megélnek.Ha fiatalon akkarsz nyugdíjt ebben az országba ez esélytelen.Az eu helyében már ki dobtam volna a Magyarokat csak pénz kel a vezetők meg csak a lopáshoz értenek.És nem kifogás hogy, nem rég van demokrácia ennyire rabló semmire kelő vezetők sehol nincsenek.
2021. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En 48 vagyok... most ezen gondolkodom. Pont nemreg szamolgattam mim van. Olyan 160-170 millio kb. Arra gondoltam mindent penzze kellene tenni es 4 kis garzont venni. Majd kiadni mind Nekem nem kellene amibe lakjak csak kotottseg. Inkabb berelnek ahol eppen kedvem lenne elni. Par honapot itt parat kulfoldon, bejarni a vilagot. 4 lakas berleti dijabol bar nem leszek gazdag.. de szerintem jol meg lehetne elni rongyrazas nelkul.


Ja sajnos szingli vagyok, igy csaladra (max szulokre) nem kell kolteni. Mindegy igy sikerult.


Hogy hogyan ertem el? Nem olyan kulonlegesen.

20 eve mikor onnalosodtam szuloktol kaptam egy bp-lakast csak ez 70millio kb most. Illetve meg regen egy videki panellakast de sosem eltem ott, es egy pici nyaralot ezek kb 30-40 millio egyutt.


Viszont jo munkam volt mindig. Nem eltem kis labon, de a rongyrazast utaltam. Inkabb esszel mint erzessel vasaroltam. Mindig meg tudtam fogni a penzt valahogy. Vagy megtalalt? Apam is ilyen volt. Es igy meg kipotoltam kb 50-60 millioval amit raadasul majdnem ingatlan hozammal vetekedo befektetesbe tettem. (gyujtemeny)


Szoval nagyreszt szuloi segitseggel. Masreszt szorgalommal. Semmi bunozes, csalas ilyenek. Szuloktol is ezt lattam (ezert is tehettek meg hogy lakast adnak). En is megtennem... csak ugy nez ki nem lesz kinek. Mindegy majd felelem. Ez van.

2023. márc. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!