Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kiszervezik a feladataimat...

Ha kiszervezik a feladataimat a kezemből fokozatosan, ha kimaradok a béremelésből, ha nem beszélnek velem-ez mind annak a jele el fognak küldeni?

Figyelt kérdés

Objektív események: a feladataimat fokozatosan egyesével kiszervezik a kezemből.

Volt egy béremelés jan 1-el amiből 1 ember maradt ki: én.


Szubjektív esemény: valahogy megfagyott a levegő körülöttem, senki se beszél velem (hozzám) volt olyan értekezlet amiről utólag tudtam meg hogy volt egyáltalán-Nem szóltak ne nem mentem, és úgy tűnik a kutyát se érdekli.


Közeleg az a pillanat amikor a főnök „behív az irodájába egy kis időre“?


2021. máj. 9. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy megválni készülnek tőled, vagy egyszerűen szándékosan ki akarnak b@szni veled a testi hiányosságaid miatt. (Nem elég hosszú a nyelved, és nem elég vastag a bőr az arcodon.)
2021. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"(Nem elég hosszú a nyelved, és nem elég vastag a bőr az arcodon"


Hát az én nyelvem nem is ér el a főnöki seggig az biztos. vannak akiké elér. nem irigylem őket.

2021. máj. 9. 11:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet. Vagy csak így éreztetik veled, jobb lenne, ha keresnél egy másik helyet.
2021. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra várnak, hogy magadtól elmész, - ekkor számukra kedvezőbben jönnek ki a járandóságok teljesítésének kényszeréből is.
2021. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Arra várnak, hogy magadtól elmész,"


Na addig álljanak féllábon.

A feladatok kiszervezése is olyan hogy én ennek csak az előnyét látom sokkal kevesebb meló, de ugyanannyi bér.

ha ez nekik jó, NEKEM jó!

2021. máj. 9. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Álljanak csak! :D
2021. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Igen, Bazsi, végre ki fognak rúgni. Tudjuk, te nem fogsz felmondani, mert várod a végkielégítést.


Nézd a jó oldalát, egyre több időd lesz itt trollkodni


Öröm bódottá


Jól aludtál egyébként? Ma elég későn kezdted a kamukérdések kiírását.

2021. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Alapítványi iskola.
2021. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!