Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha sorra veszik ki a feladatai...

Ha sorra veszik ki a feladataimat a kezemből, akkor ennek csak a kirúgás lehet a vége?

Figyelt kérdés

Szerteágazó feladatköröm van, nullszanszos ezt így egyben kivenni a kezemből és átadni másnak mert kb ember nincs a földön, aki ezt ennyiért (bér ) csinálná.

De sorra veszik ki a részfeladatokat a kezemből. ennek az lesz a vége, hogy nem marad /alig marad feladatom és akkor már el lehet engem küldeni?


2021. márc. 31. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ez elég valószínű forgatókönyv. Próbálj lealkudni a fizetésedből, hátha akkor maradhatsz még egy kicsit.
2021. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondj fel most
2021. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Próbálj lealkudni a fizetésedből,"


A 230 bruttóból még hova alkudjak?

2021. márc. 31. 16:45
 4/13 A kérdező kommentje:

"Vagy mondj fel most"


Akkor elbúcsúzhatok a végkielégítéstől (3 hó) és a 90 napos végig fizetett felmondási időtől. Miért tenném? Hülye lennék. Rúgjanak ki ők és fizessék ami jár.

2021. márc. 31. 16:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehová, láss neki állást keresni, a különbség ígyis úgyis annyi H te mész magadtól vagy kirúgnak.
2021. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor megválaszoltad a saját kérdésed
2021. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

" különbség ígyis úgyis annyi H te mész magadtól vagy kirúgnak."


Igen, és az az "apró" különbség 3+ 3 havi bért jelent nekem. Na ezért nem mondok fel én. Mondjanak fel ők.

De szívesen elücsörgök én ott nulla feladattal teljes bérért. Azt is lehet. A munkáltatás, feladatbiztosítás nem az én dolgom, az a munkáltató kötelezettsége.

2021. márc. 31. 16:49
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

"szívesen elücsörgök én ott nulla feladattal teljes bérért" - bármelyik munkáltató tud olyan munkahelyi légkört teremteni körülötted, hogy felmondj, mert nem akar végkielégítést fizetni.


Az más kérdés, hogy az elején emelt fővel otthagyod őket, hogy legalább szenvedjenek az elvesztett tudás miatt, vagy egy gyomorfekéllyel később táppénzből kullogsz el.

2021. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el munka után nézelődni. Aztán ha mégsem rúgnak ki, lehet hogy találsz jobb helyet.
2021. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Azért az is elképzelhető, hogy végiggondolták, hogy túl sok mindent csinálsz egyedül, nincs aki pótoljon, ha hiányzol a munkából valami miatt, és ez nagy rizikó a cégnek, ezért elkezdték átadogatni másoknak.
2021. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!