Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek tetszem neki és...

Szerintetek tetszem neki és ha igen viszonozzam a kolléganőm " közeledését"?

Figyelt kérdés
Én 27 vagyok a kolléganőm pedig 35-40 körül lehet. Egy munkahelyen dolgozunk de nem egy helyen a kolléganőmmel aki anno rám írt facen szimplán és azóta is beszélgetünk minden féléről. Párszor célzott arra hogy mennyire egyedül van stb és tudja h nekem sincs senkim és nem tudom hová tenni. Nagyon vonzó nő amúgy. Párszor célzott is rá hogy találkozzunk vagy hogy menjek át hozzá de én kifogásokat kerestem mert szó szerint félek a helyzettől meg a következményektől..Pedig aztán van fantáziám és nagyon bejön a hölgyemény. Szerintetek mit csináljak? Nem akarok töketlen sem lenni de azért bajt se akarok mivel kolléganő

2021. máj. 10. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg!


Egyébként a nők többnyire egymással szívóznak, férfi kollégákkal ritkán akarnak kib@szni...

2021. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Párszor célzott arra hogy mennyire egyedül van stb és tudja h nekem sincs senkim és nem tudom hová tenni."

Akkor nézd a focit a tévében!

2021. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jóó értem ezeket de hogy reagáljak ezekre chaten? Benne lennék de sosem volt dolgom nálam idősebb nővel na :D
2021. máj. 10. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát elsőre nagyon jónak tűnik,és hülye lennél kihagyni.

Viszont lehetnek következményei a dolognak.Ha mondjuk egyik fél lesz szerelmes,a másik nem...vagy kapcsolat lesz belőle,és lesznek nézeteltérések.Ezek ebben az esetben nem csak a magánéletetekre hathat ki,hanem valamilyen szinten a munkátokra is.

Én inkább csak jó munkahelyi kapcsolatokat láttam az életem során...de azért nem szívesen élnék át egy kellemetlent,ahol aztán fájna a fejem hogy milyen helyzetbe kerültem.

2021. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Ne csináld!

Kollégával ne kavarj akármennyire csábító az alkalom meg a kolléganő is.

2021. máj. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs gyereke pláne ne csináld...abban a korban van amikor pánikolni szoktak a nők, h lesz-e még, és több hasonló esetet láttam már, hogy az idősebb nő bepalizott egy fiatalabb férfit a gyerek miatt.

Ha mégis bepróbálnád, akkor védekezz, de szerintem nem éri meg amúgy sem,az ilyen kapcsolatoknak ugyanis ritkán van jövője, bár nyilván függ attól is meddig tervezel itt dolgozni.

2021. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem kéne. Ez lenne a legjobb megoldás de annyira vonzó nő és beindít hogy megőrülök már. Amúgy jó vele kötetlenül beszélgetni de kizárólag én csak szexelnék vele de nagyon. De tudom mennyire rafináltak a nők
2021. máj. 11. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Kollégával nem jó kavarni. Megértem, hogy nehéz helyzet, de nem éri meg. Mindenki tudna rólad mindent, ha rosszul sülne el a dolog.
2021. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, komoly kapcsolatot nem igazán akarsz tőle, de ő lehet, hogy igen. Ezekből pedig sok jó nem igazán szokott kisülni, nézd csak meg a Végzetes vonzerő című filmet. Te vagy a Michael Douglas benne. :D
2021. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ha ebbe belemész, akkor tisztázd előre, hogy mire számíthat tőled.
2021. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!