Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek tetszem neki és...

Szerintetek tetszem neki és ha igen viszonozzam a kolléganőm " közeledését"?

Figyelt kérdés
Én 27 vagyok a kolléganőm pedig 35-40 körül lehet. Egy munkahelyen dolgozunk de nem egy helyen a kolléganőmmel aki anno rám írt facen szimplán és azóta is beszélgetünk minden féléről. Párszor célzott arra hogy mennyire egyedül van stb és tudja h nekem sincs senkim és nem tudom hová tenni. Nagyon vonzó nő amúgy. Párszor célzott is rá hogy találkozzunk vagy hogy menjek át hozzá de én kifogásokat kerestem mert szó szerint félek a helyzettől meg a következményektől..Pedig aztán van fantáziám és nagyon bejön a hölgyemény. Szerintetek mit csináljak? Nem akarok töketlen sem lenni de azért bajt se akarok mivel kolléganő

2021. máj. 10. 21:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy csak dugnad es ha gyerek lesz a dologbol akkor majd o felneveli
2021. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!