Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki álló munkát végez, 8-10...

Aki álló munkát végez, 8-10 órát ülés nélkül, hogy bírja?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Allni egyhelyben egy orat sem tudnek, de mikor arufeltolto voltam, a nyolc ora leules nelkul semmiseg volt. Ha mozogsz, jarkalsz, az jobb, mint az ules. De ha allni kell mereven, az borzaszto es egeszsegtelen.
2021. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Az egy helyben állást nehezen lehet bírni főleg gyárban akár szalagmunka mellett akár szerelő gép mellett. Ha mozgó munka tehát sétálni kell akármi miatt az egy fokkal jobb mert mozgatod magad az simán elviselhető. Én ilyen munkakörben dolgozok, jó van benne olyan rész is amikor le lehet ülni mert ülő munka is létezik de az sem egészséges mert a gerincet az terheli a legjobban, lábaidnak az sem tehet jót.

Szerintem a mozgó munka a legjobb 8-12 órán át, én ezt tapasztaltam és jelenlegi munkakörömben ez tetszik a legjobban. Íróasztalnál ülve utálok dolgozni órákon át.

2021. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ha sétálsz sokkal jobb és elviselhetőbb, mint csak állni, de az tévedés, hogy az ülő munka rossz lenne. Ha óránként felkelsz minimum 2 percre tornáztatni magad, a számítógép közepe egy síkban van a szemeddel és otthon legalább két naponta mozogsz valamit vagy legalább hétvégente minden nap futsz, akkor az ülő munka az egyik legkényelmesebb és legegészségesebb munka. Persze ha gyárban vagy egyéb helyen ülsz és full fejet ledöntve vsinálsz valamit vagy egy nem jó irodában dolgozol, akkor természetesen az egyik legegészségtelenebb munka és teljesen tönkrevágja a gerinced.
2021. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16-ot végzek, kevés leüléssel. Du. 4 körül már jelzi a telefon, hogy 10 ezer lépés megvolt, ekkorra már fáj és fáradok, de este 10-re már ezt sem érzem. Igaz, a lábam már nem fér bele a cipőbe :D
2021. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 éve már, hogy gyárban álló munkát végeztem, de mindkettő lábamban van egy pukli. Gondolom sok volt neki a 8-10 óra állás évekig.

Most vagyok 30 éves!

2021. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!