Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Telefonozol most a munkahelyeden?

Telefonozol most a munkahelyeden?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 10:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nem a munkahelyemen vagyok, nem. Nálunk nem is lehet nálad a telefon a munkaórákban, csak a szünetedben.


A gyár és darabszám kulcsszavak honnan jöttek? :o

2021. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tartózkodási helyemről.
2021. máj. 12. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itthonról dolgozom, de telefonozni csak úgy nem szoktam még itt se, csak ha épp írok valakinek. Üresjáratokban youtubeot vagy Netflixet nézek, takarítok, főzök, elmegyek sétálni ha épp jó az idő, meg feljövök ide.
2021. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most itthon vagyok, de amugy nem szoktam telefonozni, neha eloveszem, de csak az ertesitesekre nezek ra, ha esetleg valaki irt, akkor legalabb tudom, hogy majd szunetben kinek kell valaszolgatni. Illetve ritkan rairok 1-2 masik teruleten dolgozo kollegamra, hogy kijon-e velem x idoben egy cigire.
2021. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Home office, egy ritka unalmas megbeszélés közepe. Ilyenkor gyorsan megnézem a híreket, feljövök ide is. Telefonálni nem szoktam, csak netezek. (De csak akkor, ha más munkát nem tudok megcsinálni, mert nincs e-mail stb.)
2021. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Én igen napi 8 órában telefonozok 10000000000 forintos óradíjért 🤔
2021. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: Jó neked.
2021. máj. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!