Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyet válasszam?

Melyik munkahelyet válasszam?

Figyelt kérdés

Adott 2 munkahely.

Egyiknél holnap lenne az "első napom".

Másiknál viszont még csak próbanap lenne.

De igaz hogy 2 különböző munka, de mégis mindkettőben van valami vonzó és pech, hogy mindkettőnek pont holnap lenne az első napja úgymond.

Az egyik sokkal közelebb lenne közlekedésileg és lehet vele számolni míg a másiknál budapesten kívül van és ugye külön bérlet kell, kevés a fizetés így a fele a bérletekre menne el, plusz eléggé veszélyes útvonala van, sok gyaloglással így sanszos, hogy beérek időben. De ez viszont ülőmunka lenne, amit rég szeretnék de viszont sok negatívja van, így mégse olyan csábító. Viszont a másik az meg igaz bolti munka, meg emberekkel kell foglalkozni de úgy érzem a félelmem az emberek iránt elmúlik ahogy dolgozok közöttük mint régen is feloldódott. Sőt ez közelebb lenne, holnapi napot már ki is fizetnék, igaz itt sok jelentkező van még de szeretném úgy csinálni a dolgokat, hogy engem visszavárjanak. De tényleg nem tudok hirtelen dönteni, egyiket se mondtam le így mindkettőnél holnap kezdenék csak nem tudom melyiket lenne ésszerű választani.

Egyik boltos munka másik meg ilyen valami gyári, könnyű fizikai.

Viszont a gyárinál érdekes mondták is, hogy szimpatikus voltam így kiválasztottak és össze akarna dobni egy csapatot ott.

De régóta szeretnék bolti munkát is mert régen szerettem ezt csak az elején volt fura.

Egyiknél se kimagasló a fizetés de mégis ami budapesten van talán jobb lenne mert nem kell még külön bérletet venni, meg azt is max addig csináltam volna míg nem kapok közelebbi munkát.

De még szerencse, hogy a héten van még más állásinterjú munkára így semmi nincs veszve. Csak hát régóta szeretnék ülőmunkát meg boltos munkát is csak ha lemondom az ülőset akkor többet nem biztos hogy lesz ilyen lehetőségem még. Holnap reggelig van időm eldönteni melyikre menjek.



2021. máj. 10. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem találsz ki gyorsan valamit, hogy miért nem jó a holnap és akkor az egyik helyet át tudod rakatni 1-2 nappal későbbre.
2021. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.gondoltam erre csak úgy nem tudom mennyire nem tekintenének engem "link embernek" hogy most mégse jó az a nap meg minden bár az igaz, hogy közbe szoktak jönni dolgok és lehet ezt kéne tenni.
2021. máj. 10. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én odáig olvastam h az egyikhez külön bérlet kell. Na ezt kilőném úgy ahogy van.


Ha vki hülye azért utazni h dolgozzon akkor az én vagyok. 6óra odavissza utazás azért h + 8 órát dolgozzak

.. reggel 8ra mentem akkor gondolhatod... Nem is kerestem vmi hú de faszán és ülőmunka volt.

2021. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

En csak a 3. mondatig olvastam el.

“Próbanap”


Kérdező!


PRÓBANAP NINCS!


Az első lépés: munkaszerződés aláírása utána munkába lehet lépni.

2021. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4.pedig van nem egy próbanapon voltam már és rendesen kifizettek...

nem értem miért mondjátok itt ennyien...meg ebből is legalább látni fogom hogy milyen maga a munka meg engem is akarnak e. szerintem korrekt.

2021. máj. 10. 22:33
 6/10 A kérdező kommentje:
de amúgy király hogy leírtam sok minden fontosat erre csak egy pontig olvassátok el..:/
2021. máj. 10. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ohhh nem egy nap után látod azt hidd el
2021. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.igazad lehet bár most még mindig gondolkodok ezeken.

Mindkettő csábító csak mindnek van valami negatív oldala is :/

2021. máj. 10. 22:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak ne utazz ennyit kevesebbért... Nem éri meg
2021. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9.ez tényleg igaz főleg ha van jobb hely és kevesebb utazásért.
2021. máj. 10. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!