Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vallalkozokent takaritani...

Vallalkozokent takaritani megerne?

Figyelt kérdés

A koltsegekkel kb tisztaban vagyok, kata, tb, mar ez a ketto egyutt is eleg sok + gondolom vennek akkor valami alap felszereltseget is magamnak, csinalnek egy weboldalt, stb stb, az a kerdes, hogy idovel el lehet erni azt, hogy legyen belole egy kb 300 ezres bevetelem egy honapban? Ebbol mar maradna annyi, ami eleg.

Alkalmazott vagyok jelenleg, netto 265 korul kapok kezhez, de mar elegem van belole, szeretnek inkabb a magam ura lenni, meg ha ez kevesebb netto bevetelt is jelent.


2021. máj. 12. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyit keresel alkalmazottként, akkor nem éri meg. Az emberek szarrágók, a takarításért mindenki csak gombokkal fizetne, elvárások viszont bőven vannak. Magánszemélyeknek felesleges takarítani, semmit nem hajlandóak fizetni érte, egyáltalán nem éri meg.

Takarítani annak éri meg, aki cégekkel van leszerződve, de ahhoz meg olyan kapcsolatok kellenek.

2021. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erdekel, ha kevesebbet keresek, ezert irtam, ha kb 180 ezrem maradna minden befizetese utan, abbol boven elvagyok. (Sajat lakasomban elek a parommal, nincs hitel, nincs gyerek.)
2021. máj. 12. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha vállalkozni akarsz, akkor mindennek magad kell utánajárni. Hiába írják neked, hogy egy taktaharkányi ev. havi 100 milliós bevételre tesz szert, az nem jelenti azt, hogy te is fogsz. Van csomó vállalkozó, aki annyit sem tud keresni, hogy nullán legyen.

Egyébként ha jóformán mindegy mennyit keresel, akkor nem tudom mi lenne a kérdés.

Annyit azért megjegyeznék halkan, hogy a vállalkozók nem a maguk urai. Ők a megbízóknak, ügyfeleknek, vásárlóknak vannak kiszolgáltatva. Inkább arra készülj fel, hogy sokkal többet fogsz dolgozni valószínűleg jóval kevesebb pénzért, mint eddig tetted. A munkát neked kell felhajtani, tőled függ, meg a körülötted élő emberektől, hogy mennyi pénzt tudsz magadnak kialkudni.

2021. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!