Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi az az életkor amitől...

Mennyi az az életkor amitől már gáz vagy probléma lehet egy állásinterjún ha kiderül, hogy nem volt még munkaviszonya?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 23:09
A kérdező szavazást indított:
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Dolgozni sosem szegyen. Teljesen mindegy,hogy 18 evesen vagy 25 evesen kezded el. Nem egy ismerosom van,aki egyetem mellett nem dolgozott es 26 evesen diplomazott le es vagott bele a nagybetus eletbe. Most 33 eves es nem volt nehez munkat talalnia.


Az sem jobb,ha 20 evesen mar az 5. munkahelyeden vagy,mert valogatsz vagy elegedetlenek veled.


Lassak rajtad az ambiciot,a megfelelo kepzettseget es a jo,csapatbaillo szemelyiseget es lehetsz akar 18 vagy 28 eves is,akkor biztosan alkalmazni fognak es nem fognak gaznak tartani.

2021. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ezt nehéz megítélni, munkahely válogatja. Én pl. sajnos 29 évesen leszek pályakezdő. Erőltetésre elvégeztem egy sulit, majd utána mentem csak egyetemre 22 évesen. A dolgok sajnos nem alakultak jól (betegség és egyéb problémák miatt), így sajnos 29 évesen leszek pályakezdő, de két végzettségem piacképes és hiányszakma. Az egyetem alatt végig dolgoztam, de nyilván csak diák melóztam, ami ugye nem számít szakmai tapasztalatnak, de sajnos munkaviszonynak sem éppen. Nőként nagyon félek, hogy hátrány ér a korom miatt, de ez van sajnos. Nem így terveztem, de így alakult.
2021. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez helyzet függő. Ha mondjuk azt vesszük hogy valaki 5 éves gimibe megy és onnan orvosira ami 6 év akkor ugye 25-26 évesen fog diplomázni. Ha egyetem mellett nincs ideje semmit dolgozni vagy úgy gondolja hogy egy érettségivel csak annyit keresne hogy akkor már értelme sincs elmenni dolgozni akkor az szerintem teljesen rendben van. Ha valakinek 19-20 éves korára megvan a szakmája és nem megy egyetemre akkor azért elég kellemetlen ha 25-26 éves korára nem sikerült munkát találnia (akármilyen okból is) Ez most csak 2 példa volt, nyilván ennél sokkal árnyaltabb a dolog de ezekből szerintem jól látszik hogy nem mindegy hogy az ember miért nem dolgozott egy adott korig.
2021. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagymértékben függ attól mit csinált előtte.

Ha 18 évesen a szakmunkás bizonyítványt kegyelemből megkapta és 5 éve nem csinál semmit, akkor 23 évesen gáz.

Ha most jött ki az MSc-ről, akkor 23 évesen teljesen normális.

2021. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!