Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltál már úgy hogy úgy...

Voltál már úgy hogy úgy mentél egy felvételre hogy "Csak ne vegyenek fel"?

Figyelt kérdés

Gépész vagyok...ma mentem egy céghez felvételre aránylag normális lelki állapotban,de ahogy megláttam az ottani embereket,helyet teljesen elment még az a maradék életkedvem is.


Miközben beszélgettek velem meg kérdezgették mit csináltam eddig az életem során,már úgy voltam hogy leszarom csak ne vegyenek ide fel.


Komolyan még ettől az országtól is megundorodtam,majd felvétel után annyit mondtak "hogy megvárjuk még a többi jelentkezőt is,és ha van valami azonnal szólunk"...de én már azt sem akarom hogy szóljanak, ezt az egész országot el akarom felejteni egy utolsó szutyok szar,szemét.


Ki is akarok menni/költözni Hollandiába ezt csak úgy mellékesen közöltem :D


szóval voltatok már így?


2021. máj. 13. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha már mindenképpen szarni kell a szélsőbaloldali propagandát meg a rasszista magyarozást, akkor a politika rovatban, vagy leginkább valami román oldalon, ha lehet...
2021. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rasszista...mindenkit utálok:D,amúgy nem ez a helyzet. Magát az országot utálom már.
2021. máj. 13. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam így. De ilyen esetben, ha egyáltalán hívnak, megmondod, hogy köszönöm a lehetőséget, de kaptál egy jobb ajánlatot, és azt fogadtad el.

Nem kell ezen ennyit tipródni.

2021. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ilyen még nem történt velem, de ha azzal hívnak vissza hogy megkaptad az állást, te nyugodtan mondhatod hogy azóra felvettek máshova, bocsi. még igaznak se kell lennie, nem kötelezhet senki hogy ott dolgozz
2021. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már úgy hogy nagy vártam az interjút és mikor odaértem akkor a légkör az emberek az interjú minden azt ordította hogy menekülj. Felhívtak végül hogy mehetek engem választottak én pedig visszautasítottam. Nem volt semmi extra


27N

2021. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, te buta vagy. Ha nincs még szerződésed akkor gyakorlatilag bármikor kisétálhatsz az ajtón, sőt, még a főnök képébe is röhöghetsz, ha gondolod. Te meg itt parázol, hogy ne vegyenek fel.
2021. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!