Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Próbálkozik nálam...

Mit tegyek? Próbálkozik nálam a főnököm.

Figyelt kérdés
Jól néz ki és azt csinál amit akar én az ilyen típust szeretem. Viszont felesége gyereke van ami zavar... Magamat nem féltem de mi lesz a gyerekkel. Ha összejönnénk nem akarom nevelni.

2021. máj. 14. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Életképtelenség level 9000.
2021. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
:D... nyugi nem jöttökbössze... max meg leszel dugva néha.
2021. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Elég ramaty nő lehetsz 🤭
2021. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell félned, nem cserélné le a feleségét rád, max mellette suttyomba félrekurogatna veled.
2021. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha ilyen könnyűvérű p*csa vagy, bőven elég, ha 1-2x szétteszed neki. 😁
2021. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok! Amúgy nem fogja otthagyni a gyerekeit miattad, csak szexre kellesz.
2021. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, ha nem veled csalja meg a feleségét, akkor mással, sőt, már eddig is biztos megcsalta, de én a helyedben tuti nem lennék egy szánalmas ürítőláda, de te tudod.
2021. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem te csak dugni kellesz neki. Nem tűnsz túl értelmesnek se, nem olyan típus vagy aki miatt bárki is ott hagyná a családját.

Ha esetleg a feleség hagyja ott, a gyerek általában az anyával marad.

2021. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
Ha okos vagy, akkor jól ki tudod használni a helyzetet. Csaj ismerősnek így lett BMW-je, hogy kavar a főnökkel, akinek felesége van, ha van egy kis esze felcsináltatja magát és tuti fog kapni egy lakást vagy házat+ a gyerekre nem kevés pénzt. Nem ilyen kis porbafingó kft ügyvezetőjéről van szó, hanem elég jólmenő vállakozásé.
2021. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis magadat félted, nem a gyereket, ha nem akarod nevelni. De ne is te neveld,hanem az anyja, éspedig az apjával együtt. Az ilyen nőcskéktől dőlnek össze a házasságok. Még ha szerelmesek lennétek egymásba, azt mondanám, előfordul ilyen, de hogy éppen csak hogy tetszik. Ez szégyen, mindkét fél részéről.
2021. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!