Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi jól néz ki,mindeg...

Ha egy férfi jól néz ki,mindegy hol próbálkozik,sikere lesz,ha meg nem néz ki jól szintén mindegy hol próbálkozik,úgyse lesz sikere?

Figyelt kérdés
Én onnan tudom hogy nem vagyok egy jó pasi,hogy amikor az interneten ráírok egy nőre,nem válaszol vagy azt írja vissza ismerkedjek személyesen.Ha leszólítok az utcán egy nőt azt mondja, utcán nem ismerkedik.Ha szórakozóhelyen szólítok le,azt mondja szórakozni jött,nem pasizni.Ha boltban szólítom le az eladónőt,azt mondja munkaidőben nem ismerkedik.Meg nem beszélgethet.Ha munkahelyen szólította le nőt,munkatársat,azt mondja ez munkahely,nem szórakozóhely.Arra jöttem rá,hogy mindegy hol ismerkedünk, ugyanakkora eséllyel fognak összejönni,vagy éppen nem összejönni velünk.Ha jól nézünk ki,tök mindegy hogy az utcán,buszon,strandon,vagy interneten ismerkedünk,sikerünk lesz.Ha még nem nézünk ki jól,vagy bambák vagyunk,vagy mulyák vagy a franc tudja,akkor is mindegy hol ismerkedünk,mert úgyse lesz sikerünk.Vagy nem értetek egyet?

2020. aug. 14. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Mi lenne, ha nem leszólítgatnál embereket és rájuk rúgnád az ajtót, hanem egyszer végre valahára beszélgetni, barátkozni kezdenél spontán a másik nem egy tagjával. Én értem, hogy te előszeretettel fogod a külsődre, de ezek alapján a belsődben és a közeledésedben sincs az égadta világon semmi megnyerő...
2020. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 de én nem szeretem kerülgetni a forró kását.Úgyis tudják a nők,hogy nem azért szólítom le őket,mert malmozni akarok velük.
2020. aug. 14. 09:15
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen közeledések után nem csodálom a sikertelenséged
2020. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Első válaszolóval értek egyet, főleg az utolsó mondata a lényeges.
2020. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Párkeresés szempontjából így van, igen
2020. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tök mindegy hogy közeledek,van olyan aki bunkón közeledik,mégis tetszik a nőnek.Ha valaki jól néz ki,az kompenzálja hogy bunkó.Viszont ha nem néz ki jól,hiába kedves,nem lesz vonzó a nő számára.
2020. aug. 14. 09:21
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a sex meg semmi különösebben. Ha látják, hogy nem érdekel mindjárt jobb helyzetben kezdesz. Ismerkedni kell velük meg figyelni rájuk.

Leszólítani meg amúgy sem egy jó dolog. Ha egy lánnyal összekerülsz mert ép egy olyan társaságba vagy akkor elkezdhetsz beszélgetni vele és úgy sikerülhet a dolog.

Bár ez személyiség függő is. Megjátszhatod magad de nem fog úgy menni ahogy annak kéne. Hátha egy lánynak majd bejön ez a gerilla módszer.


Hozzám ha nőként odajönne egy férfi leszólítani elküldeném annyival, hogy nem adok aprót.

2020. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#1 a barátkozással az a baj,hogy aki barátkozik,az nagy eséllyel a barát zónába kerül és ott is marad.Barátság extrák nélkül.
2020. aug. 14. 09:26
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 elküldenéd,mert nem jönne be külsőre és fölöslegesnek tartanád vele beszélgetni,ismerkedni,mert próbàlkozhat bárhogy,úgyse lesz semmi.
2020. aug. 14. 09:29
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Játsszunk el a gondolattal.

Azt mondja rendben, menjünk el valahova, mondjuk egy kávézóba. Attól, hogy igent mondd, nem fog azonnal lefeküdni veled. Meg kell róla győznöd, hogy egy számára szimpatikus egyén vagy és akár hosszabb távú kapcsolatot is el tudtok képzelni a másikkal. Szóval ott vagytok a kávézóban. Hogy folytatnád? L

2020. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!