Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő alatt találtál...

Mennyi idő alatt találtál munkát? (azoktól kérdezném elsősorban, akik az elmúlt egy-két évben kerestek állást)

Figyelt kérdés

Hány éves vagy, milyen nemű és mi a végzettséged (érettségi, diploma...)?


Azért kérdezem, mert kezdek elkeseredni. Két hónap intenzív keresés után sem vettek még fel sehová dolgozni. 42 éves nő vagyok, középfokú végzettséggel. Eddig irodai munkát végeztem, ilyen munkaköröket pályázok meg, de kereskedelembe és takarítói álláshirdetésekre is jelentkezem, eddig még sikertelenül...



2021. máj. 16. 15:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
22, férfi, érettségi, 4 évnyi irodai tapasztalat. Sehova sem vettek fel 4 hónapja, így megyek külföldre.
2021. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
25/F, villamosmérnök. Jelenleg nem keresek munkát, mert építkezünk, ami nagyon sok időt visz el. 2 céggel tartom jelenleg a kapcsolatot, hetente hívnak hogy mikor tudnék menni dolgozni. Szóval 99%, hogy nem fogok munkát keresni, csak odaszólok az egyiknek, hogy megyek.
2021. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

2 hónap, diploma, 6 év munkatapasztalat az adott területen laborban

27/N

2021. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok. Felsőfokú végzettségem van. Az adott területen amin kerestem 3 évet töltöttem el. Intenzív 4 hónap volt. Hozzáteszem, hogy még azalatt elkezdtem munkát keresni, hogy még dolgoztam, ezt nem számoltam bele a 4 hónapba, mert az még plusz 4 hónap volt. Szóval összensen 8 hónap volt, míg munkát kerestem. Viszont, amikor elkezdtem dolgozni, akkor még kettő másik ajánlatot kaptam.


Ne add fel! Tudom, hogy nehéz, de nem szabad feladni. Sok sikert!


OFF: sajnos a mostani COVID helyzet nem kedvez a munkakeresőknek. Az egyik helyen ahol voltam interjún, ott mondták, hogy 3 nap! alatt több mint 200 önéletrajzot kaptak, és hogy már nem számolják, és nem is nézik meg őket, mert nem tudnak szűrni ennyi emberből.


Illetve egy helyen konkrétan megmondták, hogy a bérigény fog dönteni...

2021. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

31 N azóta sem :(

3 szakmával ( kereskedelem, vendéglátás, pénzügyi )

Mondjuk időben kötött vagyok , műszakozós már több is lett volna. Ha nem vagy kötött kicsi gyerek miatt vállalj el műszakos munkát.

2021. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
szerencsém volt. jófogásról az első munkáltató akit hívtam másnapra behívott, harmadnap mentem próbanapra. a negyedik napon szerződést kötöttünk.
2021. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsem volt, mert megkerestek egy cegtöl. Így összesen 1 honapot voltam munka nelkül. 47 helyre küldtem el a palyazatomat. Kb. 6 helyen nem felelt meg a bérajánlat amit felajanlottak. Ugyanennyi helyröl kaptam elutasitást A maradek nem valaszolt.

Nagyon nehéz egy zsíros helyet elcsípni.

2021. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

23N vagyok és 2 szakmám van. Nem volt munkatapasztalatom, mert egyetemre jártam a 2. szakma megszerzése után, de azt nem fejeztem be. Valamivel több, mint fél év volt, mire végül találtam munkát, de ide is csak "benyomtak", mert dolgozik ott ismerősöm..

Előtte én is jelentkeztem mindenféle álláshirdetésre, még takarítónőnek is, de oda se vettek fel, ráadásul még arra se méltattak az esetek 99%-ában, hogy annyit írjanak e-mailben, hogy "kösz nem". Néha kaptam a jelentkezés után pár másodperccel ilyen automatikus választ, hogy "köszönjük jelentkezését, majd értesítjük", aztán soha többé nem is hallottam róluk..

2021. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

8as

5-ös vagyok, én is már beadtam takarítói munkára is, bàrmire és ugyanúgy semmi reakció. Már azthittem csak velem ilyenek de legalább van aki szintén igy volt. Nekem még sajnos ismerősöm sincs aki segítene.

2021. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve dolgozom a jelenlegi helyemen, ide is, meg az előző 2 munkahelyre is 1-2 hónap alatt vettek fel.

40 éves nő vagyok, felsőfokú nyelvvizsgával és egy olyan diplomával, amit még sosem használtam. :D Viszont csomó tapasztalatom van az ügyfélszolgálat rajtam kívül mindenki által utált szeletében, így szoktak rám harapni. :)

2021. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!