Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahely megteheti, hogy a...

A munkahely megteheti, hogy a jóváhagyásunk nélkül beírja a privát mobilszámokat a céges telefonkönyvbe?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva baromi idegesítő, hogy azóta szabadságon, táppénzen boldog- boldogtalan hívogatja az embert reggel korán már...Nálam ez így nagyon nincs rendjén, de kíváncsi lennék a véleményetekre.

ápr. 25. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó... és ezt miért nem nekik mondod?
ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg velük. Változtass tel. számot.
ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jeleztem,sőt nálunk ki volt rakva minden üzembe.Fekete filccel áthúztam a számom.
ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez előtte kellene lennie egy írásos engedélynek a munkaerőtől, amit utána a munkáltató is aláír.
ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy megteheti.

Nálunk is felmerült hogy megadják kollégáknak, azonnal jeleztem hogy egyrészt NEM adok engedélyt, másrészt úgyse veszek fel idegen számról bejövő hívásokat..

ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért legyen 2 telefonod. Aminek tudja a munkahely a számát, az munkaidő végeztével kikapcs. Jogod van a pihenéshez, magánélethez. Keressenek balfaszt aki otthon is a telefonon ül, hátha a szent munkahelyről hívják.

Ezek a férgek azt hiszik hogy a szaros versenyképtelen minimálbérükkel magát az embert vásárolták meg minden egyes szabad percével és energiájával, utolsó milliméter bőrével. Hát nem! Anyjukat zaklassák munka után.

ápr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudják meg amugy a privát telefonszámid? A privátnak pont az lenne a lényege, hogy munkahelyeiek ne tudják, csak rokon, barát. Munkahelyi kollégáknak sem szabad privát számot adni mert úgyis köpik a főnöknek, vagy elkotyogják.
ápr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Sajnos állásra jelentkezésnél sok helyen elvárják a telszámot.

ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

De akkor az már nem privát. Azért mondom hogy sajnos kell az embernek egy privát szám meg egy másik, ami az önéletrajzon van, meg amit a melohelynek is megad. De utóbbit is munka után kikapcs! A privátot meg senki meg ne tudja munkahelyen. Mióta telefon meg net van, nem ismerik azt a szót, hogy magánélet. A seggünkbe is bebújnak. Mindent módot kihasználnak, hogy a dolgozó utolsó szabad másodpercét is

elvegyék. Nem szabad engedni!

ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Hát én biztos nem fogok külön fizetni azért hogy hívogathassanak munkából. Ha adnak céges telót akkor azt felveszem, a sajátomon kinyomok mindent ami nem ismerős szám és így jártak 🤷‍♀️

ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!