Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szállodába az udvaros munkakör...

Szállodába az udvaros munkakör mit takar pontosan ?

Figyelt kérdés
Vidéken lenne egy ilyen lehetőség csak pontosan nincs leírva mit is kell csinálni.
2021. máj. 17. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen a gyárakban volt ilyen segédmunkás - az ő feladata volt felsöpörni az udvart, meg rendet tartani.
2021. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebben a leírásban találtam: [link]



"Korábbi évtizedekben udvaros munkakör volt még a városi

-

szállodákban is, ahol nem is volt valóban

udvar. Feladata az udvar és hátsó gazdasági területek tisztántartása volt. Például kukák kihely

ezése a

szemétszállítás napján. Ma ezt londinerek vagy akár az éjszakás portás végzi el. "

2021. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ebben a munkakörben a kertészeti munka nincsen benne ugye ? Tehát a fűnyírás meg a többi.
2021. máj. 17. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt ccsak ott a konkrét helyen tudják megmondani...


Nem olyan kifejezés ez, ami ISO szabvány szerinti értelmezése létezik... :)))))

2021. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Szerintem benne van. Nézd meg azt a szállodát a neten, ha van kertje akkor biztos csinálni kell.
2021. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem telefonálsz? Nem lenne egyszerűbb, mint itt kérdezgetni idegeneket, akik azt sem tudják hova jelentkeznél?
2021. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azért mert itt Budapesten én voltam udvaros de abban benne volt a kertészeti rész is..Mondjuk nem tudom 4 év után belekezdjek-e ebbe újra:D
2021. máj. 17. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha elmész interjúra, ott elmondják pontosan, hogy mit kellene csinálni :) Ha meg mégsem egyértelmű, akkor meg tudod kérdezni.
2021. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!