Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi esetről?

Figyelt kérdés

Van egy kollegám, akivel nagyon jóban voltunk, folyton beszéltünk, akár szakmai, akár magánéleti dolgokról is, igazából ő tanított be, mikor ide kerültem.


Múlt héten volt több nézeteltérésünk a munkából adódóan( eléggé leteremtett), amit én úgy gondolom megbeszéltünk utána és kibékültünk, azonban egész hétvégén nem írt (azt gondoltam elfoglalt), ma pedig nem írt szintén, pár szót beszèltünk és akkor is csak flegmázott. Igazából eddig minden nap beszèltünk, most pedig nem áll velem szóba kvázi...


Én jó barátként néztem rá és mondtam neki akkor is,mikor volt a nézeteltèrés, hogy válassza külön a barátságunkat és a szakmai részt.


Szerintetek próbáljak meg kibékülni vele vagy hagyjam és ennyi volt a barátságunk?

23/L 30/F



2021. máj. 17. 15:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve szerintetek is fontos külön kezelni a barátságot és munkahelyet?
2021. máj. 17. 15:27
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát én alapból nem szoktam munkatársakkal barátkozni,mert tudom hogy csak a gond lesz belőle. Egyszer jöttem össze egy csajjal a munkahelyen...ki is rúgtak mert lecumizott cigi szünetben,és vette a kamera. Szóval erről ennyit :D
2021. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ kettes!

Igazàból köztünk is volt több, de ezen túltettük magunkat és maradtunk jó barátok, de úgy érzem most az is véget ért, mert nem elégedett a munkámmal....

2021. máj. 17. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
2 es vagyok. Miért lettem lepontozva? Tudtam én a sztoriból, hogy mi a szitu. Vagy pont azért?
2021. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a hármasnak írtam köszönömöt!

A kettesnek pedig, nem ez az oka, hanem a barátságunkat sajnálom, hogy most tönkre ment...

2021. máj. 17. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátságotok nem volt olyan erős, mint hitted, tulajdonképpen a kollégád részéről nem is igazi barátság volt, hanem szimplán jó viszony. Írod, hogy több is volt köztetek. Ha végül te visszakoztál, akkor előbb-utóbb úgyis eltávolodtatok volna egymástól, mivel a friendzone nem az örök barátságok természetes közege.
2021. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek van párja, semmi olyan nem történt köztünk egyébként, csak tetszettünk egymásnak.

De túllendültünk ezen és szimplán baráti a viszonyunk egy ideje. De ezekszerint ő nem tekint rám barátként vagy nem tudom hogy miért nem tudja szétvàlasztani hogy nem ment mostanság jól a munka....

2021. máj. 17. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez soha nem volt igazi barátság, maximum annak hitted.
2021. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem ahhoz, hogy valaki szét tudja választani a barátságot és munkát kell egy bizonyos intelligencia és értelmi szint, úgy látom itt nem volt meg.:(

2021. máj. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!