Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt joga hozzá?

Volt joga hozzá?

Figyelt kérdés

A főnököm felhívta az orvosomat, mert Covid után itthon vagyok egy ideje mert nem vagyok jól. Az orvosom pedig mindent elmondott rólam a főnökömnek. Voltak olyan dolgok amiket én csak az orvosomnak mondtam el, hogy mennyire megviselt mentálisan es pszichológuson is gondolkozom mert nagyon nehéz volt. De az orvos mindent elmondott neki.

Itt ki volt a hibás vagy mit tudok ezzel tenni?



2021. máj. 17. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem volt hozzá joga, itt jelentheted: [link]

[link]

2021. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

Hivatalosan nem volt hozzá joga (titoktartás).

Mivel a főnököd hívta fel az orvost, ezért feltételezem megkérdőjelezi azt, hogy te tényleg azért vagy otthon, mert beteg vagy és nem érzed jól magad.


Mivel te mondhatsz bármit a főnököd kérdésére, ezért jobban bízott a szakemberben aki tényleg megmondja, hogy van-e bajod vagy csak kitaláltad, hogy otthon maradhass.


Ebben az esetben nem bántanám az orvost, mert csak védte az álláspontodat, hogy ne ess áldozatául a főnököd gyanakodásainak.

2021. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
2-es, én nem így gondolom. Ha a főnök úgy gondolja, hogy a táppénzt csak kamuzza a jómunkásember, akkor szigorúan szabályozva van, hogy ezt hol jelentheti. A főnök lehet, hogy ezzel nincs tisztában, de az orvos mindenképpen. Ha segíteni is akar, akkor is max. annyit mondhatna, hogy igen, a Bélát én írtam ki táppénzre, hogy miért vagy hogyan, ahhoz a munkáltatónak semmi köze. De igazából még ennyit sem mondhat, mert mi van, ha én a kérdező mindenlébenkanál szomszédja vagyok, felhívom az orvost, azt mondom, hogy én vagyok a főnök? Nekem ugye ahhoz sincs közöm, hogy beteg-e a kérdező.
2021. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A főnökömet valahogy nem tudom feljelenti vagy bármi hasonló?
2021. máj. 17. 18:44
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Csak az orvost.
2021. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Én gyalulnám az életemből ezt az orvost, - legközelebb talán jobban meggondolja, hogy kiről, miről, kinek és mit pofázik.
2021. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rosszul érintett,az egész mert az orvost nagyon régóta ismerem.
2021. máj. 17. 19:29
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Ezt a kamut... Egy orvos se fog egy idegennek telefonban ilyen dolgokat elmondani, mert csúnya következményei lennének... Ennyire senki nem hülye.
2021. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne, miért találna ki bárki ilyen dolgot ?
2021. máj. 17. 20:45
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Honnan tudja a főnököd, hogy kihez jársz orvoshoz? Senkinek semmi köze hozzá. Itt valami nagyon gyanús.
2021. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!