Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt joga hozzá?

Volt joga hozzá?

Figyelt kérdés

A főnököm felhívta az orvosomat, mert Covid után itthon vagyok egy ideje mert nem vagyok jól. Az orvosom pedig mindent elmondott rólam a főnökömnek. Voltak olyan dolgok amiket én csak az orvosomnak mondtam el, hogy mennyire megviselt mentálisan es pszichológuson is gondolkozom mert nagyon nehéz volt. De az orvos mindent elmondott neki.

Itt ki volt a hibás vagy mit tudok ezzel tenni?



2021. máj. 17. 18:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A tappenzes papíron rajta van a telefonszáma az orvosnak és a neve is.
2021. máj. 17. 22:36
 12/18 anonim ***** válasza:
11%

"miért találna ki bárki ilyen dolgot ?"


Trollkodásból.

Egyértelmű szituáció, de te kiírod ide kerdésben, mikor egy 8 éves is megválaszolja a játszótéren...

2021. máj. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, hogy hátha valakinek volt ilyen tapasztalata és mit csinált ilyenkor.
2021. máj. 18. 14:04
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

A munkaadóm is felhívta a háziorvosomat (mint az iskolában, tiszta dedó!) Mit beszéltek, nem tudom.

Orvosod mindent elmondott rólad lehet panaszt tenni. Munkahelyet és háziorvost váltani.

2021. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó neked mi volt ?
2021. máj. 20. 22:24
 16/18 anonim ***** válasza:
Covid miatt. Mi lett a teszt eredménye? Nem volt volt elég azt mondanom negatív minden teszt. HR személyesen felkeresett a munkahelyen és kérte a háziorvosom nevét, elérhetőségét.
2021. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Eléggé durva neked is akkor
2021. máj. 30. 23:38
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem lett volna joga hozzá, mivel kötelező az orvosi titoktartás.

Ha jelented is az esetet, nem hiszem hogy komolyabb következménye, mert már így is elég nagy hiány van orvosokból...

2021. jún. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!