Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire érint másokat rosszul...

Mennyire érint másokat rosszul ha a főnök személyesebben viszonyul valamelyik alkalmazottéhoz? Hagytatok már ott amiatt munkahelyet?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok,hogy pl.ha kicsit nagyobb erőfeszítést tesz emel valamennyit a fizetésén vagy más dolgokban kicsit részrehajlóbb vele pl.kap többször kaját a cég számlájára,volt amikor szombatonként egyáltalán nem dolgozott.

2021. máj. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kétszer is.

Legelső munkahelyemen kikezdett velem a főnököm, utána egyszerűen nem bírtam ott maradni. Kitekertem a kezét, amikor a combomra tette, valószínűleg amúgy is kivágott volna, bár állította, hogy részéről nincs harag.

Másodszor pedig, túl szimpatikus lettem az akkori főnökasszonyomnak, több szünetet adott, hogy tudjunk beszélgetni, és kimehessek vele ebédelni. A kollégáim már elég ferde szemmel néztek rám, úgyhogy 1 hónapig bírtam és felmondtam. Szerencsére a főnökasszonnyal később is barátok maradtunk.

Azóta már kicsit érettebb lettem, munkahelyen első perctől fogva kellő távolságot tartok mindenkivel, igaz, hogy ridegnek mondanak emiatt, de így sokkal jobb, mert nem kell folyton munkát keresnem.

2021. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gyakori jelenség. Én voltam már a kivételezett és voltam már a hátrányba került is a történetben. Az ilyen főnök egyik nap kivételezik veled aztán hátba támad, ugyanúgy ahogy rosszat tesz a többinek mikor kivételezik veled. De a legfájóbb, hogy az ilyen főnököt nem érdekli, hogy mennyire vagy jó abban amit csinálsz csak az hogy mennyire nyalsz neki. Én már az elején kiszűröm az ilyeneket és nem megyek hozzájuk.


26/N

2021. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk előfordult, hogy már akkor rá aggatták az illetőre a nyalizós jelzőt ha valakivel többet beszélgettem.

Szóval rögtön észreveszik ha valaki bármilyen szempontból egy picivel is többet kap.

Ha valaki nyalizni próbál az nagyon átlátszó, kellemetlen tud lenni, azt hárítani kell, idővel abbahagyja ha látja hogy nem fog elérni vele semmit.

2021. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!