Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mely gyárak működnek úgy,...

Mely gyárak működnek úgy, hogy kell nekik az ember mikor van megrendelés, felveszik az embert, és kirúgják három hónap múlva az embereket, mert ezt és azt csinálták (mondva csinált indok), és egyebek?

Figyelt kérdés
Nemrég megtörtént velem ez a csoda, csak én előbb felmondtam. Mondjuk, a telephelyét a cég amúgy is felszámolja, szóval mindegy is.

2021. máj. 21. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Mindegyik gyár így működik. Ha nincs elég megrendelés, csökkentik a létszámot, vagy akár bezárhatják az egész telephelyet.


Egy gyár nem jótékonysági intézmény.

2021. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abszolút igazad van, csak elfelejtettem hozzá tenni, hogy engem valamiért nem akartak elbocsátani, hanem azt akarták elérni hogy mondjak fel, vagy rám kennek valamit és úgy rúgna ki.
2021. máj. 21. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
3 hónap a próbaidő, nem kell rád kenni semmit, hogy elküldjenek.
2021. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A General Electric is ezt csinálta Újpesten, amíg a Tungsram vissza nem vásárolta a gyárat. A párom után egy milliót húztak le évente, mert csökkent munkaképességűként foglalkoztatták.
2021. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon szinte minden magyar kézben lévő így működik :)


És a külföldiek közül is sokan.


Nincs új a nap alatt... Ezúttal sem.

2021. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4: egy miska? hűha ecsém nem semmi. Az kemény lehetett

5: új nincs a nap alatt, csak ózd kettő ne történjen meg.

2021. máj. 21. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarországi üzemek mind így működnek.
2021. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ózd 2..!? Magyarország teljes Keleti és középponti része olyan, mint Ózd... :) Igen, Budapest is.


(#5 vagyok...)

2021. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!