Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furgonos állás mostanában?

Furgonos állás mostanában?

Figyelt kérdés
Milyen lehetőségek vannak jelenleg Magyarországon? Furgonos allast szeretnék mert szeretek vezetni, vezettem már ilyen autót és nagyon tetszett. Csomag szállítás ami nem fekszik nekem, mint a posta stb. De a-ból b-be vagy kevés cím de inkabb hosszabb utak cégekhez, ezek érdekelnének. Van ezzel valakinek tapasztalata? Fizetési igényem nem nagy inkább reális. Fontosabb lenne hogy ebben az ágban tudjak elhelyezkedni. Tehát tapasztalatokra lennék kíváncsi és hogy léteznek e ilyen állások, illetve a külföldii utak egyenlőre kizárva de tapsztalat után az is mehet. Jogosítványom van 6 éve napi szinten vezetek.

2021. máj. 21. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Youtube. Szili furgonnal.
2021. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress álláshirdetéseket és meglátod a lehetőségeket. Viszonylag sok furgonos álláshirdetés szokott lenni. Viszont megfizetni nem igazán szokták.

Nem tudom cégneveket mennyire szabad ide kiírni, de furgonos tapasztalatom két helyen volt. Egy három betűs futárszolgálatnál kézbesítettem csomagokat. Azt szerettem csinálni. Ott Boxer-Ducato-Jumper hármassal és Ford Transittal dolgoztam.

A másik egy autóalkatrészekkel foglalkozó cég volt, az egyik a két legismertebb közül. Na azt már nem bírtam túl sokáig, mert egyrészt rengeteget kellett kézzel, mindenféle segédeszköz nélkül sokszor nehéz dolgokat pakolni, másrészt szűkre voltak szabva a határidők. Gyorshajtás nélkül szinte lehetetlen volt tartani az időket, viszont ha bemértek, a büntetés jött le a fizuból. Náluk az egész országban kellett árut szállítani a kirendeltségeikre. Ott Ford Transittal dolgoztam.

2021. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Természetesen nézem az állásokat de egyenlőre csak nemzetközit találtam. Itt a közelben /Eger/ nem igazán akad ez idáig. Igen az alkatrészes allasrol hallotam sok negativat. De mint mondtam nem igazán a fizetés a lényeg elsősorban, mivel a cél hogy a körülmények legyenek jók és szeressem az állásomat. De hasonló tapasztalatokat szívesen fogadok továbbra is.
2021. máj. 21. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!