Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » DM diákmunka vélemény?

DM diákmunka vélemény?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoztam a dm-be, de elég sok diákmelót vállaltam egyetem alatt. Milyen munkakörben keresnek diákot a DM-be?
2021. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
árufeltöltőket és kasszásokat
2021. máj. 21. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerettem volna DM-ben dolgozni. Megvolt a szerződés is, minden, de az üzlet vezetősége nem is tudott arról, hogy diákok érkeznének hozzájuk, nem is kerestek új dolgozókat. Semmit nem tudtak az egészről, nem is beszélt velük az iroda, a hirdetést is az ő nevükben adták fel a tudtukon kívül...


A Job-Force volt az.

2021. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kötelező nyári gyakorlaton voltam.

Nekem csak árufeltöltés, készletezés/leltározás volt a feladatom, lejárati idők ellenőrzése,vevők kiszolgálása.


Azt figyeltem meg, hogy a legtöbb dm-ben, ahol jártam (és amelyikben dolgoztam) mindig van forgalmasabb időszakok a napban, és van a kihalás széle.

A forgalmas időszak az nyitás után 1 órával, dél körül, 4-kor,zárás előtt egy órával.


Szerintem nagyon korrektek, az ott dolgozók nagy része szívesen segít mindenben.

Fontos számukra a vevőközpontúság-ezt elvárják.


Az árufeltöltés nem nagy dolog, csak figyelni kell mindig, hogy az új árukat, amiknek van szavatosságuk, hátulra pakold be. A régebbit kell elvinni.

2021. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!