Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mind-Diák ról tapasztalatok/vé...

Mind-Diák ról tapasztalatok/vélemények? Érdeklődtem egy munka után de már hetek óta csak a tologatás megy, próbanapra elkérték az adataim, hogy ki legyek fizetve már arra a napra. Majd próbanap reggelén lemondták, hogy tegyük át másik napra újból.

Figyelt kérdés
Tapasztalatok a Mind-Diák szövetkezettel? Esetleg átverés lenne? Vagy csak szimplán lassúak a dolgok?

2020. nov. 23. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a koronavírus miatt döcögős az ügyintézés.


Már egy jó pár éve (talán 7-8) dolgoztam náluk, rendesek voltak, mindig korrektül fizettek, nem volt rájuk panaszom.

2020. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Engem eléggé átcsesztek, bár szerintem inkább a munkahelyen mehetett a baszakodás ahol kezdtem volna... csütörtökön voltam próbanapon, megmutogattak mindent, megbeszéltük, hogy megyek hétfőn, erre hétfőn hülyén néztek rám a munkahelyen hogy minek mentem, nem szólt a diákszövetkezet, hogy mégsem kellek (?!) Amikor érdeklődtem a minddiáknál, hogy ez mi volt, akkor azt mondták, hogy találtak olyat, aki azonnal tudott kezdeni... én is azonnal kezdtem, mert a hétfői napot ajánlották fel elsőnek


Aztán a minddiák folyamatosan, 3 hónapon keresztül megkeserítette az életemet, ugyanis egy darab szarnak éreztem magamat, mert szerintem több mint száz munkahelyre el sem küldték az önéletrajzomat... én nagyon mérges vagyok rájuk, képmutató idióták, amikor felhívtak telefonon nyaliztak, közben meg...

2020. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!