Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Starbucks diákmunkáról írnátok...

Starbucks diákmunkáról írnátok véleményeket, fontos dolgokat a saját szemszögetekből?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Multi...nagyon keveset fizet es a munkaidő nagy resze takaritassal megy el, zaras utan fel kell nyalni mindent, wct is. Kajat kidobjak nem viheted haza oedig egy süti annyi a kerul amennyit egy ora alatt keresel, vagy tobbe. Nem szabad beszelgetni egymassal muszaj kozben, folyton csinalni kell valamit vagy ugy tenni mint tha csinalnal mert ugye MINDIG VAN MUNKA:Dd
2020. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezt most saját tapasztalatból írtad?
2020. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1/ Ez Kísértetiesen hasonlít a McDonaldsos élményeimre még 15 évvel ezelőttről...
2020. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett. Februárban dolgoztam ott Budapesten, nekem nagyon tetszett, mindig csinálni kell valamit, de nem olyan nagyon szörnyű, a csapat nagyon rendes volt, mindenki támogatóan állt a másikhoz. És egyébként kapsz 25% kedvezményt a starbucksban is meg a KFC-be és a PizzHut-ba is:) Havonta 2 csomag kávét vagy teát kapsz. 3 részből áll a barista képzés aminek részét képezi a Starbucks rendszere is és a kávék készítése is:) Én nagyon élveztem a wc pucolás ellenére is:D
2021. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
800 forintos órabérért wc pucolas
2021. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!