Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő sofőrként önéletraj...

Pályakezdő sofőrként önéletrajz? Hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy érettségim meg b,c,d,e jogsim ennyi. Eddig így néz ki leírva az önéletrajzom.


Fénykép.( cuki tablókép rólam , mosolygok is erősen ).

Név: Pályakezdő Pál

Életkor: 23

Lakhely:


Általános iskolát befejezve xy középiskolában végeztem


Középfokú végzettséggel rendelkezem.


Személyes tulajdonság : jó kommunikációs készség, stb. 5-6 ilyen maszlag.


Egyéb végzettség : Bcde jogosítvánnyal illetve gki kártyával és páv2 alkalmasságival rendelkezek.



ENNYI.

Ez így jó? Mert alig keresnek, sőt.

Bele kell írni, hogy 23 évesen nincs 25 év tapasztalatom?? Vagy 23 évesen evidens, hogy nincs? :D


Hogyan költsem át? Irjam bele, hogy nincs semmi nagy autós tapasztalat?



2021. máj. 24. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Bőven beleírhatod a saját személyiséged, sőt akár céljaidat is amit szeretnél elérni a cégnél, de akár hogy miért lettél vagy lennél sofőr.


Foglalkoztam toborzással, de ha tényleg csak ennyiből áll ezzel a megfogalmazással akkor ne haragudj, de kérném vissza az elvett időt amíg elolvastam.

2021. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlbonyolítani.

Engem anno mikor sofőrködtem,az az tavaly sosem kértek tőlem önéletrajzot.

Kérdezték van e jogsi,tapasztalat?

Igen,nem sok.

Ok gyere elbeszélgetésre.

El mentem,beszéltünk.

1 nap múlva el fogadtam az állást.

Nem egy helyen dolgoztam.


Lazán le írod mid van és kész,neten vannak önéletrajz sablonok aztán egyet választasz majd szépen be írkálod a dolgokat,ezekután el küldöd,ennyi az egész.

Sok sikert.

2021. máj. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor nem tudom hó e vagy sem amúgy, össze vagyok zavarodva. Igazán nem tudok bele mit írni, nem tudok magamról semmi olyat amit random idegennek elmondanék. :D
2021. máj. 25. 00:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl leírhatod, hogy kiegyensúlyozott életet élsz, ha nem dohányzol, azt is.

Én még azt is leírnám, hogy nagyon szeretek vezetni, nem gond számomra a koncentrálás. Pontos vagyok.

Ilyeneket írj.

2021. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!