Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen 2+2-es munkarendben...

Milyen 2+2-es munkarendben dolgozni fiatalként?

Figyelt kérdés

Egy ideje ez lenne az első munkalehetőségem és jó állásnak tűnik kivéve, hogy valami 2+2-es munkarendje van amit igazán nem értek még de ha elmegyek interjúra akkor csak még egyszer megkérdeztem mit takar ez.

Gyári munka lenne, pont olyan ágazatban amilyen kb. a szakmám volt és ezért is örülnék ennek bár nem tudom mennyire lehet kibírni ilyen jellegű munkarendet.

Maga a munka nem megerőltető amúgy.

Ti elvállalnátok ha épp semmi más munkalehetőség nincs és kellene már nagyon a pénz?

Lenne még egy állás közelebb és jobb munkarendben de sajnos az eladói állás én meg eléggé introvertált vagyok és van szociális fóbiám így valahogy ez a gyári jobban vonz de itt jobbak lennének talán a munkafeltételek.

23 éves lány vagyok.



2021. máj. 25. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem igazán értem. De szerintem ahogy leírtad két napot mész 12 órát, kettőt otthon vagy. És ugye ez ritkán esik hétvégére. Nem egy leányálom de ha nincs más....
2021. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.Van más ahogy írtam egy eladói állás élelmiszer boltban amihez van is tapasztaltatom csak azóta sokkal jobban szociális fóbiás lettem és introvertáltabb és ennek még közelebbi útvonala van, csaka nem tudom hogy szokjam meg az embereket és pénztárgépet is meg kell tanulni kezelni stb elsőre elég vészes lehet.de még valahogy így is ezt választanám ha felvenne mint ez a munkarend.
2021. máj. 25. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyárban dolgozok, dolgoztam pár napot pénztárosként, na inkább ezerszer a gyár, pedig nincs fóbiám vagy ilyesmi.
2021. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kibírható amúgy pár évig?

mármint mennyire megterhelő egy nap reggeltől estig dolgozni?

csak mert nekem a legtöbb is csak 2 műszak volt ott is estisnél háromnegyed 11től 9ig volt ami azért kibírható volt.

2021. máj. 26. 05:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A folyamatos 3 műszakhoz képest egy leányálom.
2021. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!