Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3x átszállás még belefér...

3x átszállás még belefér munkába járáshoz ha reggel még időben beérsz?

Figyelt kérdés

Ma lenne interjúm és szerintem esélyes leszek rá.

Maga a munka sem nehéz sőt könnyű fizikai pont amire vágyok.

Viszont 3x kellene átszállni és igaz 50 percnél kevesebb sőt kb. 40 talán de nem tudom mennyire lehet pontosan számolni bejárásnál ha 3x száll át az ember. Ha egy járat kimarad akkor gáz van.

Itthon is mondták, hogy ez messze van és várjak még meg 2x átszállás még simán jó de 3x az már necces.

Pedig általában ugye reggel 6ra kell a legtöbb helyre menni és itt még előbb is beérnék és nem késnék semennyit.

Ti elvállalnátok egy ilyen fajta munkát vagy egy olyat amit nem igazán csinálnátok de sokkal közelebb van és percre pontosan is lehet akár számolni hisz pár köpésre van szinte.

2 műszakos és budapesti nem vidéki.



2021. máj. 26. 02:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Biztosan nem, mert tutifix, hogy a 3 átszállásból egy késik, elmegy, nem várja be a másikat és te szívod a fogad, mert elkésel vagy fel kell kelned egyórával hamarabb.


Jártam így dolgozni két éven keresztül... Hát remek volt, főleg télen fagyoskodni félórát, mert A busz késett tíz percet, amivel lekéste B buszt is.


Most max. egy átszállás, amit vállalok, többet nem. Nincs kedvem a fél életemet a megállókban ácsorogva tölteni meg idegeskedni.

2021. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!