Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nettó 130-as melóért bevállaln...

Nettó 130-as melóért bevállalnátok az eddigi 2x 1 óra utazás helyett 2x 1ó 20 perc, vagyis napi 2óra 40 perces 3 átszállásos utazást? Metrófelújítás új szakasza!

Figyelt kérdés

Október 22-tól új szakaszba lép a metrófelújítás. Ez annyit tesz hogy nekem a napi utazásom a melóhelyre az eddigi napi 2x 1 óráról + 20 perccel és + 2 átszállással gyarapszik (csak egy irányban, értelemszerűen duplázandó)


Tehát summa summarum a metrófelújítás miatt napi 2 óra 40 perc lesz az utazás és napi 6 átszállás.

Mindez a 130 nettós bérért. Évek óta ennyit kapok, na de ez az utazási mizéria eljuttatott oda, hogy lehet sok az egész. Így már sok. ennyi pénzért ez sok.

Vállalnátok?


2020. okt. 17. 08:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Közelebb nincs munka?
2020. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Annyiért fel se kelnék az ágyból, nemhogy utazzak.
2020. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Ha megvan a munkahelyed, akkor avval kapcsolatban nem változott semmi, a bejáráshoz semmi közük.

De eleve ennyiért nem dolgoznék sehol, mert ez semmire sem elég.

Szerezz megfelelö képesítést (a hosszabb út alatt tudsz tanulni, fejleszteni magad) és utána azzal a végzettséggel keress normális munkát. De ennek semmi köze a metrójavításhoz, ennyire igényesnek kellene eleve lenned, hogy nemingyen robotolsz.

2020. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"özelebb nincs munka?"


Biztos van. Na de olyan ahol a tanult diplomámnak megfelelő munkakörben lehetek, irodai környezetben, egyébként halál nyugis benti viszonyok közt-na ilyen nincs. nem közel még még távol se nagyon.


Mert aljameló a sarki spárban is lenne, de oda meg én nem megyek.

2020. okt. 17. 08:19
 5/30 A kérdező kommentje:

"Szerezz megfelelö képesítést"


Van kettő diplomám ennek megfelelő munkakörben vagyok, kösz, nem tervezek újabb diplomát. Se időm se pénzem erre.

2020. okt. 17. 08:22
 6/30 anonim ***** válasza:
61%

Egyetértek a kettessel, ennyi pénzért semmilyen munkát nem vállalnék el akkor sem ha a szomszédban lenne a munkahelyem.


Az egy dolog, hogy Magyarországon élek és le kellene szállni a földre (mert sokan ezzel jönnek), de azt gondolom, hogy minimum a nettó 180-200 elvárható. Még ez is majdnemhogy éhbérnek felel meg.

2020. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

" hogy nemingyen robotolsz."



nem inygen. nettó 130ért. dolgozhatnék minimálért is.

2020. okt. 17. 08:25
 8/30 A kérdező kommentje:

"hogy minimum a nettó 180-200 elvárható"


ez a szó hogy ELVÁRHATÓ mindig kiveri nálam a biztosítékot! mert elvárni én akármit elvárhatok, de amíg a főnök erre a munkakörre talál embert ennyiért is, és ha én felállnék lenne a helyemre 5 perc alatt ember, addig ez van.

2020. okt. 17. 08:26
 9/30 A kérdező kommentje:
És diplomás állás, de ugye ismerjük a bölcsész területet. Dögivel emberek, akár minimálért is csak legyen állásuk. Inkább ez mint a meki.
2020. okt. 17. 08:32
 10/30 anonim ***** válasza:
44%
Ennyiért ki se tenném a lábamat a házból, akkor sem, ha csak a szomszéd házba kellene átmennem!
2020. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!