Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » VagyonŐr Kezdőszett?

VagyonŐr Kezdőszett?

Figyelt kérdés

Nemrég vizsgáztam, még sosem dolgoztam Biziboyként, telephelyet biztak rám, jövő héten kezdek, 24/48 mit érdemes magammal vinni? telefon, telotolto, kávé termoszba laptopom. Kaja stb oké de zseblampa iylesmire gondolo k a ehly nyugis én meg tanulnék itt mellette szeptembertol. Minden tanácsot szivesen fogadok, hoyg puhatoljam ki h wifi jelszavat edják meg :D


Ne, nem obi vagyok, köszönöm anormális válaszokat! Nyugodt Szolit a dolgozó biztiboyoknak!



#vagyőr, biztonsági őr, security, izmos , jó melónak tűnik,
2021. máj. 26. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Panzerfaust,taposóakna,Playboy magazin,román-magyar szótár.
2021. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D :D A Playboy magazinok megvannak :D Első kettőre szerintem nincs szükség, mert mégsem háborúba megyek :D Köszi :D
2021. máj. 26. 22:22
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a nyunyókád se hagyd otthon
2021. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két dolgot kellet vennem, de valójában azokat is csak azért ha ellenőrzés lenne lássák, hogy van eszközöm. Egy gumibot meg egy gázspré kellet. A ruhát majd ott adják gondolom, vagy mondják mit vegyél fel.

Wifi jelszót megkéne adniuk ha már ott dolgozol :D

2021. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is most végeztem el a képzést (nem, nem Obi vagyok). Mi képzésen végig vettük, hogy mi kell egy szolgálatba. Vigyél telefont, esetleg töltőt, bicskàt esetleg, ételt, folyadékot, eü doboznak kéne lennie, de én szoktam magamnàl tartani pl sebtapaszt is. Zseblàmpàt kéne adjanak, ha kell, de ha nem adnak, akkor vigyél. Vagyonőr igazolvány mindenképp legyen nálad, meg az irataid is! Nem tudom mennyire lesz unalmas a meló, de ha nagyon, akkor vigyél egy jó könyvet is.

Minden mást adniuk kéne, támadáselhárító eszközöket, kommunikációs eszközt, stb.

2021. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat srácok! Igen, Én is most vizsgaztam, viszont mi igy nem vettük végig :D Vagy elkéstem óráról :D Ettől tartottam, hogy a gumibotot is nekem kell venni/ vinni :D Iratok étel ital mindenkepp lesz a többi meglepett :D


A nyunyókám sem hagyom itthon :D :D :D

2021. máj. 27. 00:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Nos?
2021. máj. 27. 17:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi nos? 😂

Gumibotot ha nem mondjak, hogy vigyel akkor nem kell. Vannak olyan helyek ahol nem kernek semmit mert leszarjak.

2021. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És csodálkozunk, hogy lenézik a vagyonőröket...
2021. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ;) :D remelem mindent viszem ami kell :D


9 miért kene lenézni a vagyonőröket?

2021. máj. 28. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!