Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánról készített "Kezdőszett...

Orbánról készített "Kezdőszett"-es meme. Szerintetek lehetne jobb? Mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 17. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból olvashatatlan a szöveg, Orbánból semmi se látszik, így le se lehet vágni elsőre kép alapján miről szól, meg ilyen hosszú szöveg nagyon felejtős.
2018. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég szar lett az első leírta az én Véleményem is
2018. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezen még jócskán van mit javítani...

Ez nem mem, hanem kisregény, ráadásul egyáltalán nem vicces.

2018. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd, ez nem lesz jó!

Vagy kezdd újra, vagy hagyd abba!

2018. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem is az a célja hogy vicces legyen. Ha viccesen írtam volna valamit róla, akkor abba kötnél bele, hogy miért nem a valóságot írom.

Egyébként ez az "ő" mentalitása a leírt idézet, nem az "enyém" , sajnálom akinek nem jött le, és ezt internetes provokációnak vette. Csupán annyit kérdeztem hogy min javítsak rajta, nem azt hogy te szerinted vicces-e vagy sem. Én nem Puzsér vagyok hogy interneten keresztül provokáljak valakit (vagy testőrök mellett provokáljam az embereket a színpadon) mint egy autista, hanem ez a valóság, nem "provokáció" , azért mert 1 embernek nem tetszik a leírt dolog, attól még igaz marad, és a többinek tetszhet, mert egyetért abban hogy ez az ember tényleg ilyen mamlasz.

2018. dec. 17. 14:12
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A Kis Magyar Nyelvtant vedd elő!

"ha a fűt legalizáljuk" fűt? Télen mindenki fűt, mit akarsz ezen legalizálni? XD

2018. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Azért mert én megtehetem hogy rendelkezek anyaggal, nem pedig valahol kelet magyarországon biozok (vagy esetleg pesten valami nyomornegyedben), azért igazán nem érdemes belém kötni, azért köszi :D
2018. dec. 17. 14:15
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy "Legalizálni" akarok bármit is, nem az én meglátásaimat írtam le, hanem hogy ez az ember mit gondol.
2018. dec. 17. 14:16
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Ez az egy kép az egész ellenzéket összefoglalta. Szép munka!
2018. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam normálisan mi a gond vele. Nem tetszenek az ilyen válaszok, akkor ne akard mások véleményét kikérdezni.

Azt meg megsúgom, hogy pont az elit részeken fogyott a legjobban a biofű. Az városi legenda, hogy a szegényebb réteg kábszija a biofű.

2018. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!