Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » VagyonŐr Kezdőszett?

VagyonŐr Kezdőszett?

Figyelt kérdés

Nemrég vizsgáztam, még sosem dolgoztam Biziboyként, telephelyet biztak rám, jövő héten kezdek, 24/48 mit érdemes magammal vinni? telefon, telotolto, kávé termoszba laptopom. Kaja stb oké de zseblampa iylesmire gondolo k a ehly nyugis én meg tanulnék itt mellette szeptembertol. Minden tanácsot szivesen fogadok, hoyg puhatoljam ki h wifi jelszavat edják meg :D


Ne, nem obi vagyok, köszönöm anormális válaszokat! Nyugodt Szolit a dolgozó biztiboyoknak!



#vagyőr, biztonsági őr, security, izmos , jó melónak tűnik,
2021. máj. 26. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

#10


Az ilyen nem éppen magas IQ szintel rendelkező őrök miatt - amilyen Te is vagy - néznek le kollektívan minden vagyonőrt.

Többek közt engem is, hiába végeztem rendőr sulit, és vagyok most vezető pozícióban.


Szóval köszönöm, hogy Te is lehúzod ezt a szakmát!

2021. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Oh az ő iq szintje még rendben van szerintem. :D

Nekem vannak olyan kollégáim, hogy pfűűűű xD

Viszont már két éves a képzés így hátha javulni fog a helyzetünk. Már annyiban, hogy senkise fogja elvégezni és nagyobb megbecsülést kapnak a jelenlegiek.

2021. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves 11! :D


Abban igazat adok, hogy sok bamba őr van, de nem hiszem, hogy ítélkezned kellene :D van 3 szakmám, üzletvezető voltam, jött a vírus és ide jutottam, van ez így:D


Nem rontom sokáig a szakmát, ne aggódj, csak szeretnék meg tanulni , addig maradok a szakmában :D


12 ez sajnos így van :D de a két éves kepzest ki fogja elvégezni? :D Maradt a tanusitvanyos kevesebb joggal úgy tudom :D bár nekem okj van :D és ez meg szakmának minősül :D

2021. máj. 28. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!