Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnál, ha a főnököd...

Mit szólnál, ha a főnököd erre kérne?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem vagy koronás persze, de eléggé beteg vagy, láz torokfájás, nátha. és otthon maradnál, de ő megkér, hogy extra későbbi szabiért vagy pénzért mégis gyere be, mert amúgy is kevesen vagytok, és dolgozol amennyit bírsz

2021. máj. 27. 07:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Lázasan már nem mennék be,akkor sem,ha nem lennék koronás,a többivel simán.

Nyilván csináltatnék tesztet,ha pozitív,nem mennék be (sajnálom főnök,megrándult a derekam,moccani sem bírok).

Ha vendéglátás,turisztika náthásan sem mennék.

2021. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a teszted pozitív, akkor nem kell kifogás, az untig elég, hogy hatósági karantén (vagy ha nem vallod be, és valahogy - eü.-ben dolgozó barát, vagy maszek teszt segítségével el tudod tussolni) önkéntes karantén miatt nem mész be és pont. Slussz-passz, kész, vége. Ha valaki nagyon firtatja (normális főnök nem teszi), azért nem mész be, mert így is óriási cirkusz van koronavírus-ügyileg, nem kell mégegyet csavarni rajta, nem kell exponenciális robbanást előidézni az esetszámokban (minden kollégának van családja, sokaknak vannak még élő szülei, sokaknak vannak gyerekei, a gyerekeknek vannak osztálytársai, azoknak szülei, nagyszülei, mindenki jár boltba, gyerekért a suliba, ez távolról sem csak a saját, szűkre szabható családodat érinti, bőven exponenciális esetszám-robbanást idézhet elő).
2021. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2-es köszi, de a koronától függetlenül csak meg vagy fázva, de mivel kérték hogy menj ezért mennél is.
2021. máj. 27. 08:17
 4/29 anonim ***** válasza:
22%
Első vagyok:ha szimplán csak meg vagyok fázva,természetesen úgy bemennék,extra jutattások nélkül,ahogy eddig is tettem.
2021. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Maszkot feltennél?
2021. máj. 27. 08:23
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem mennék be
2021. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék be. Egyrészt ha az ember lázas, akkor nem tud úgy dolgozni, tehát munka terén nem túl produktív, a másik, hogy lefertőzheti a még megmaradt kevés állományt is. Szóval most lehet csak 1 ember hiányzik, jövőhéten, meg lehet 3, akik szintén nem fognak bemenni. Ha beteg vagy amúgy is csak feküdni van kedved/erőd, nem "pótszabadságnak" használva szórakozol.
2021. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Persze, tudva, hogy fertőzől, de ott a határidő, és egy két napig beleférhet talán, hogy nem annyira kapják el mások Tőled.
2021. máj. 27. 08:28
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
a betegséget nem érdekli a határidő
2021. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék be, ha irodai munka, akkor esetleg otthon dolgoznék (amennyiben kérhető home office, irodai munka esetén kérhető - és most nem is valami ördögtől való, ultra-futurisztikus dologról van szó, hiszen mióta berobbant a világban a COVID, azóta ismeretes ez a fogalom minden irodai közegben)
2021. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!