Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap lehetne az első munkana...

Holnap lehetne az első munkanapom és kétségeim támadtak viszont van máshol lehetőségem még mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap mehetnék már első napként dolgozni egy élelmiszerbolti munkára, eladósnak de valahogy félek az emberektől, ott több a megfelelési kényszer mint egy sima munkahelyen ahol csak a kollégák meg a főnökök vannak, többször próbáltam elkézeplni magam olyan eladóként mint amelyik élelmiszerboltban épp voltam vásárolni de maga a légkör nyomasztott ahogy elképzeltem pedig régen szerettem egy ideig de inkább váltottam volna. De baromi közel lenne szinte gyalog oda tudok sétálni ami előny nagyon, kezdetben még úgysem kaaszánék amitől szintén félek. De régen az is baj volt, hogy sokszor nem tudtam mit csinálni, nem találtam fel magam és járkáltam a boltban. Másik állás meg annyiban jobb, hogy kicsit közelebb áll hozzám, 1 műszakos bár kicsit kell utazni de nem sokat és nem vészes.

Holnapi napra gondoltam, hogy kipróbálom és úgy mégis jobban érzékelem ezeket de olyan szinten menekülök ettől a munkától, hogy nem is értem régen miért jelentkeztem ilyenre. Viszont az vonz hogy közlekedéssel nem kell vacakolni és csak gyalogolni kellene oda vissza 10 perc alatt szinte de a másik sem vészes így hezitálok nagyon.

Viszont egyiket muszáj lesz elvállalnom mert más sajnos nincs jelenleg, lenne egy de az csak akkor ha kiesik egy ember vagy épp lesz aktuális és kitudja mikor pedig az lenne igazán a jó.

Hogy döntsem el hova érné meg nekem jobban menni?

Pénzben egyik sem fizet nagyon sokat így most az nem a fő döntő szempont.

Viszont sejtem már, hogy eléggé szoronganék emberek közt főleg, hogy naponta több idegen lenne körülöttem és nem a megszokott arcok. Viszont régen élveztem egy darabig ezt de nem volt az igazi.



2021. máj. 30. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
hat ez egyertelmu,amellett donts amelyiket szivesen csinalnal
2021. máj. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1.thanx akkor a másik lesz és a holnapit nem vállalom.
2021. máj. 31. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!