Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkó válasz ha egy plusz...

Bunkó válasz ha egy plusz feladatra azt mondom a főnöknek „a munkaidőm keretében állok rendelkezésre“?

Figyelt kérdés

Ugye a válaszban burkoltan benne van, hogy ő a főnök, ami munka van azt elvégzem oké de van egy munkaidő, tart addig ameddig tart, az lejár és mentem. belefér a feladat vagy nem fér, nem érdekel, én az órát nézem és nem a feladatot. A háttere ennek hogy nagyon sokszor megszívattak „plusz“ feladattal ami bőven túlórába nyúlt és egy fillért se adtak rá.


Ilyen háttérrel is bunkó a válasz? Mert úgy hírlik a főnök bár nem szólt rá semmit, de nagyon rossz néven vette.

Hát én meg azt veszem rossz néven ha estig benn vagyok nulla plusz pénzzel.


2021. máj. 31. 12:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"ogy elkéredzkedtél előbb, mert dolgod volt? Elengedett a főnök?"


sose fordult ilyen elő. egyszer sem. volt orvosi alkalmam (fogorvos) nem engedtek el. másnap beteget jelentettem persze háziorvosi papír birtokában. ha szép szóval nem megy, majd megy másképp.

2021. máj. 31. 15:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jól megmondtad. Ingyen nem dolgozunk.
2021. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha elkéredzkedne és elengedné a főnök, nyilván vagy ledolgoztatná utólag azt az időt, vagy arra az órára nem kapna pénzt. Nincs ajándék szabad óra, tehát nincs ingyen munka sem.
2021. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem bunkó. Az a bunkó,aki munkaidőn túl is munkát akar adni A főnök csak a munkahelyen főnök,ott és akkor. A munkaidő lejárta után,már csak egy ember. Én a telefont sem venném fel a szabadidőmben,mondjuk nem is dolgoznék ilyen helyen,ahol ezt nem tartják be.
2021. jún. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!