Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdekes ha egy munkahelyen...

Érdekes ha egy munkahelyen rendszeresen összejárnak a kollegák (egy része) munkaidőn kívül is, de nekem (meg még néhánynak) soha még csak nem is szólnak?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan kirekesztő ez. És közben meg pofáznak „csapatról“ meg kérnek ebben abban segítséget, arra jó vagyok, de arra hogy egyszer is megkérdezzék hogy nem jönnék-e el sörözni (nem mennék el...) arra nem vagyok jó... érdekes.

Csak nehogy ha a jövőben bárki segítséget kér munkaügyben széles mosollyal azt válaszoljam hogy nem segítek mert megyek munka után sörözni NEM veletek.

Kívánci vagyok vennék-e a lapot.


2021. máj. 30. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem.


Nem allsz kozel hozzajuk, csak ennyit jelent.


Hogy miert, arra mar neked kell rajonnod.

2021. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit gyerekes lenne ez a "NEM veletek".


Szerintem nem érdekes. Nem kell mindenkivel összejárni.

2021. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

"Kicsit gyerekes"


És az is gyerekes lenne hogy mikor munkaügyben segítséget kérnek odavetem hogy bocsesz... mindenki tolja a saját szekerét... és otthagynám a retekbe? az is gyerekes lenne?

2021. máj. 30. 14:19
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Már kezdem érteni, miért nem hívnak meg...
2021. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy fogsz te nemet mondani, hát most is csak a hátuk mögött mocskolódsz, nem mersz véletlenül sem rákérdezni, hogy “Te Pityu, engem miért nem hívtok soha magatokkal?”. Tipikus neten nagy a pofám, élőben kussolok. Nehogy azt hidd, hogy az ilyen alamuszi jellem nem vehető észre, nem véletlen nem kíváncsi rád a kutya sem.

Ja és elárulnád egyrészt, hogy ha Nagyságod el sem menne holmi alja emberekkel, akkor miért is fáj, hogy nem hívnak? Másrészt a munka terén való segítség hogyan is függ össze azzal, hogy te meló UTÁN hova mész? Vedd már észre ezt a baromi nagy logikai bukfencet. De amúgy meg nyilván nincs is kivel elmenned, azért puffogsz, hogy ők nem hívnak. Egyébként meg azért, mert a munkában el kell viselniük, nem válogathatják meg, kivel dolgozzanak együtt. A barátaikat munkaidőn kívül viszont igen és te ebbe nem tartozol bele.

2021. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

"És az is gyerekes lenne hogy mikor munkaügyben segítséget kérnek odavetem hogy bocsesz... mindenki tolja a saját szekerét... és otthagynám a retekbe? az is gyerekes lenne?"


Igen. A "bibibííí" hiányzik a végéről.

2021. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Az alapítványi sulis kollégák sem csípik a kibírhatatlan stílusodat.
2021. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem mennék de a k..va anyjukat, hogy nem hívnak :D

Hát ez lol.

2021. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy nyilván nem hívnak, mert egy kibírhatatlan gyökér vagy, azt csodálom hogy együtt tudnak veled dolgozni az alapítványi suliban :D
2021. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Azért ezeket az "igen is te vagy a hibás, b&szódj meg, pfejj" jellegű kommentelők szociális életét megnézném. Valami biztos nincsen bennük rendben. Lehetnétek kevésbé undorítóbbak.
2021. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!