Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő után hagytátok ott...

Mennyi idő után hagytátok ott az első munkahelyeteket? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok ezen a munkahelyen. Irodai munka. Nem köthető a végzettségemhez, de muszáj volt elvállalnom, mert nem ülhettem otthon. Betanultam, valamennyire meg is szerettem. Viszont mostanra érzem úgy, hogy már nincs kedvem ehhez. Csak én vagyok alkalmazott. A főnökeimet sosem érdekli semmi, folyton a kapkodás megy, egymás hibáztatása. Mindig mindent én oldjak meg, nincs segítségem. A fizetés is kevés. Ma is a főnök állítja, hogy tegnap mondott nekem egy munkát, de nem oldottam meg. Nem is mondta... Emlékeznék, illetve mindent direkt felírok magamnak. Erre én vagyok a hibás. Olyan rossz a kedvem. Elegem van már az egészből.


Ti mennyi idő után váltottatok munkahelyet? Mi volt az oka?


26N



2021. jún. 2. 12:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
7 hónap egy gyárban...már az elején sem szerettem,de volt egy nagyon szar napom (szakított velem akkor a csajom)+még egész nap b..atott a főnök,meg hajtani akart. Felb..zta az agyam rendesen fogtam a cuccaimat aztán hajnali 2 kor haza jöttem ott hagytam mindent..a védő felszereléseket is odab..ztam a földre:D hát ennyi volt az első.
2021. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
2 hét elég is volt az elsőből :))
2021. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Húha. Jó kis munkahelyek vannak úgy látom. :(
2021. jún. 2. 12:21
 4/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
3 év után. Szerettem, de nehéz volt. Költözés miatt váltottam. Most könnyebb munkám van, több pénzért, de hiányzik picit az első.
2021. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

5 hét. Nagyon furán indult az egész, a közvetlen csapatomon kívül senkinek nem szóltak, hogy jövök és meg is kértek, hogy ne reklámozzam, hogy itt vagyok (első vörös zászló), aztán 3 hát múlva kiderült, hogy eladják a céget és egyáltalán nem biztos kinek mi lesz a sorsa, amikor meg rákérdeztem a HRnél, csak sunnyogtak. Egy hónappal a kezdésem után hívtak egy másik cégtől, ahol még ezzel párhuzamosan interjúztam korábban, kaptam egy jobb ajánlatot és felmondtam, még azt a hetet ledolgoztam csak azért, hogy a közvetlen kolleginát ne hagyjam egyedül hirtelen egyik napról a másikra. Később kiderült, hogy engem megtartottak volna, mert harmadannyit fizettek mint a tapasztaltabb kolleginának - őt akarták kirúgni, engem meg otthagyni egyedül 2 ember munkájával harmadannyi fizuval még betanulás alatt, szóval kész szerencse, hogy leléptem ezektől a szarrágóktól.

A következő helyen 4.5 évet voltam, 3 különböző munkakörben 2 különboző országban, de ott már az elejétől fogva teljesen más volt a hangulat.

2021. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

2 hét,jött a covid hozzájuk is, így ki rúgtak.

Számomra az volt az érdekes hogy covid idelyén kerestek embereket.


Az ilyen helyről ahol most vagy tényleg érdemes fel mondani. Velem is sok mindent megcsináltattak,össze-vissza volt minden,azt sem tudtam valamikor merre vagyok arcal,mikor az utolsó cérna is el szakadt azonnal fel is mondtam és akár hogyan is próbáltak meggyőzni meg sem halottam,könyörgésükre csak annyit tudtam mondani hogy előbb kellet volna gondolkodni, keressetek más rabszolgát.


23F

2021. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Köműves segéd voltam és 6 hónap után, oka a tulzott alkoholfogyasztás... na nem az enyém, hanem a többieké :D
2021. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7: Juj. :)


Köszi mindenkinek a tartalmas választ!


Nekem abból van elegem, hogy én vásárolok be ide (írószer, kávé, kávétejszín, cukor, tisztítószerek, szemeteszsák stb stb). Én takarítok, mert nem vesznek fel takarítónőt. Ezért megenne minket itt a kosz. Közben csinálom az irodai munkát, ami nem kevés. Nagyon beindult a cég. Emellet mindenféle ügyet intézek a belvárosban, postára járok, könyvelőhöz járok. Minden ügyféllel tartom a kapcsolatot. Ha a főnök nem ér rá, a gyerekeit is rámsózza itt. Akik olyan rosszak, hogy dolgozni nem lehet tőlük. Szabira se mehetek soha. Tavaly is bent maradt sok napom. Mert akkor mindig jön az a szöveg, hogy de hát akkor üres lesz az iroda.

2021. jún. 2. 13:05
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
2 év 3 hónap szalagmunka a szegedi gyufagyárban. Elküldtek létszámleépítés miatt. Nem bántam, mert igazi vérbeli proli retkekkel dolgoztam, akik addigra eléggé leamortizáltak. Utána szellemi feltöltődésképp beiratkoztam levelező érettségire, le is raktam.
2021. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

3 év után mondtam fel mert ennyi idő alatt nem volt fizuemelés és máshol 30% -al többet ajánlottak.

Szerintem te is állj neki új munkahelyet keresni.

2021. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!