Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Műkörmösnek csak akkor éri...

Műkörmösnek csak akkor éri meg menni, ha csomó ismerős van aki jönne hozzám?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
igen
2021. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha ki tudsz alakítani egy ügyfélkört akkor is mehetsz annak.
2021. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem, sokbismerős nélkül is siman ki lehet alakítani ügyfélkört ha tényleg ügyesen csinálod... de akár nagyobb városokban lehet már bejáratott kozmetikákban "széket" bérelni...
2021. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Egy vállalkozás beindítása nem megy egyik percről a másikra. Egy körmösnél idő kell míg felfut, sokat kell reklámozni, pl facebook, insta oldalt üzemeltetni, ahova felteszed a munkáid, illetve a vendégek is "szájreklámmal" terjesztik a híred.
2021. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül kell sok ismerős hozzá. Én egy kis faluba lakok, nem volt műkörmös itt, ide költözött egy fiatal házaspár, senki nem ismerte őket, A nő menikűrös, legutoljára, amikor voltam nála, akkor is 1 hétre fixen be volt táblázva. Olcsón és szépen dolgozik, kb egy hét alatt beindult a praxisa :D
2021. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
42%

Nem, műkörmös ha 3 utcánként van egy, az se elég. Pláne aki hétvégén, vagy későig dolgozik. Sok fb csopiba benne vagyok, de állandóan "SOS műkörmöst keresek" posztokat látok.

Ma már ritkább olyan nőt látni, aki nem műkörömmel létezik, mint amúgy.

Én úgy látom, elég hamar kialakul az ügyfélkör.

Ma valahogy a nő tartozéka a műköröm legtöbbször, póthaj, meg műszempilla. Azaz körmös, pillás, póthajas kell az országnak.

2021. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen szolgáltatóknál idő kell, mire felfut, és kialakul a vendégkör. Ezt indulásnál bele kell tervezni. Először csinálod rokonnak, ismerősnek, volt kollégának. Aztán ő elmondja a munkatársainak, a szomszédjának, a barátnőjének (feltéve, ha elégedett veled). Aztán majd jönnek ők is. Ezen felül hirdetheted is magadat, csak ez költség, és nehéz kitalálni, mi a hatékony hirdetés.
2021. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az a fontos, hogy olyan helyet találj, ahol nincs jelentős konkurencia. A mi (kis) városunkban konkrétan 8 helyről tudok, van olyan utca, ahol 3 körmös-fodrász-kozmetikus szalon is van, ilyen telítettség mellett nem hiszem, hogy megéri, panaszkodott is az, akihez jártam, hogy már mindenhol nyílnak az új helyek.
2021. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az elején biztosan nagyon nehéz lehet ügyfeleket szerezni, mert azért egy körmöshöz általában nem az utcáról sétálnak be az emberek, a referencia a lényeg. Az ember szeret utánanézni, hogy hogyan dolgozik az illető (leginkább a közösségi médiában, facebookon és instagramon) és szerintem még ma is sokan ajánlás alapján választanak körmöst, hogy kihez járnak a barátnők, rokonok, ismerősök stb. Szóval az biztos, hogy az embernek hirdetnie kell magát minél több felületen, hogy megmutassa mit tud. Az elején esetleg szerintem lehet egyszerűbb nem rögtön saját szalonban kezdeni, hanem beülni egy már jól működő üzletbe és onnan majd később úgyis viszed magaddal a vendégeket, ha szeretnek és elégedettek a munkáddal. Valamint ismerősöknek, barátoknak is lehet körmözni, ők is tudnak ajánlani, ha még más nem igazán van.
2021. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Idő kell míg beindul, viszont majd el fogsz érni egy plafont, amikor nem tudsz több vendéget fogadni, így a bevételeid is végesek.

Egy barátnőm kb 2 év alatt érte ezt el, jelenleg 8-9 órától dolgozik este 18-19 óráig, plusz havi 2 szombat délelőttöt. Azért eléggé el tud fáradni nap végére, mert pepecselős, aprólékos meló, plusz a vendégek is lefárasztják agyilag, mert azt hiszik pszichológusnál is vannak. Katásként saját szalonnal, adók, rezsi, alapanyagok beszerzése után olyan 300-350 körül marad a zsebében havonta, de tényleg baromi sokat dolgozik. Ennél többet csak akkor tud keresni, ha nagyobb áremelést csinál, de azt meg nem nyeli be mindenki és keresnek inkább olcsóbb embert.

2021. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!