Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálok emberekkel együtt...

Utálok emberekkel együtt dolgozni, egyedül szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársammal annyira összevesztem hogy miatta akarok felmondani. Pedig jó a munkahelyem és nem mehetek máshova mert ő tanít be,így kénytelen vagyik vele dolgozni. Mint munkahely, tetszik, de még egy ilyen stresszes nepot nem akarok, de lesz még biztos
2021. jún. 3. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Tanulj programozást, webdesignot, freelancerkedj.

De a legtöbb munkánál ugyis lesz emberi kapcsolatod, kell beszélni az ügyfelekkel is, akkor meg az lesz a baj.

2021. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Menj nyugdíjba.
2021. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Az hogy a programozas az kb ugy nez ki hogy otthon akkor kelsz amikor akarsz, dolgozol amikor akarsz, akkor fejezed be amikor akarod, ez egy mitosz. Egy nagyon rossz.


Valoban vannak ilyen helyek, de ez elegge ritka, majdnem hogy nem is letezik (aztan most jon mindjart valaki beirni hogy pont ilyen meloja van, mint mindig).


A legtobb helyen bemesz irodaba es egy csapattal dolgozol, legtobbszor a fonok jelenleteben.


En is azt hittem az elejen, hogy majd egyedul csinalok mindent programozokent - erre az idiota munkahelyi kollegak kozott politikaval kell foglalkoznom, mert kibeszelnek, ki akarjak turni egymast, rosszindulatuak meg mindenki mindent jobban tud.


Ha full egyedul, szinte 0 emberi interakcioval akarsz dolgozni, ne a programozast valaszd.

2021. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as, ezért irtam a freelancerkedést.

1es

2021. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyel toronydarus, az egyedul van es hiaba uvoltozik a fonok :)))
2021. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért utálok dolgozni... szerintem ez csak egy álom marad, hogy egyedül dolgozik az ember
2021. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mennyire jó volt még szabadságon volt, egyedül dolgoztam, nem ba**tatott senki, nyugodt voltam. Most meg állandóan a stressz, mindig összekapunk valamin. Nem mondom, van hogy viccelődünk meg jó vele dolgozni, de mikor összeveszünk akkor elszabadul a pokol és a felmondáson gondolkozok.
2021. jún. 3. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Keresd itt meg, hány, mennyi hasonló kérdés volt még korábban, és a válaszok közt is mazsolázz azért, mert vannak jó ötletek.
2021. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erdész.
2021. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!