Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éjszakai mozi takarítás...

Éjszakai mozi takarítás milyen? Kézi vagy gépekkel is kell dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én voltam ott használtunk gépeket is, főleg felmosáshoz (asszem máshoz is, de már nem emlékszek nagyon). Olyan 10 körül kezdtünk amikor még mentek az utolsó vetítése és a wc-kel kezdtünk, utána haladtunk a már megüresedett termekre. Ha ezzel végeztünk akkor a folyosókon kellett a kukákat kiüríteni és kb lehetett hazamenni. Az egész 3 óra alatt megvolt mindig, pedig nagy mozi volt sok teremmel és még az előcsarnokot is mi mostuk fel, meg a fő folyosót ami a termekhez vezet.


A wc-k nagyon koszosak, a női mosdó konkrétan undorító a sok otthagyott tampon és egyéb dologtól. A férfibe meg sokszor volt ott a sz.r. A termek között volt olyan ami teljesen tele volt pattogatott kukoricával meg rendszeresen otthagyták a félig megevett moziban árult kajákat is az üdítőkkel egyetemben. A munkatársakkal úgy számolj, hogy a színvonal elég alacsony. Nekem elég áskálódós, megkeseredett munkatársaim voltak, bár szerencsére max 3-an voltunk egyszerre.

2021. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!