Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abbahagytam minden sportot...

Predatorr17 kérdése:

Abbahagytam minden sportot költözés miatta. Az előtt fociztam, táncoltam Kérdédsem az lenne hogy milyen sportot ajánlotok ami Jó, megterhelő, és mivel egy kicsit megerősödtem le szeretnék adni magamról pàr kilót Mi lenne az a sport?!

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 19:22
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én a te helyedben folytatnám ezeket, vagy futnék, kézilabdáznék. Bár az előbbi izmot nem épít, rendszerességgel sokat leadhatsz, és hosszú távon elég megterheő is. Persze a futást inkább szabad levegőn ajánlom.

2020. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen a választ !
2020. márc. 16. 15:09
 3/3 anonim válasza:

Fogyás: kardio

Izmosodas: súlyzós edzés

Kardio + súlyzós edzés a tuti. Én nem tudom elképzelni e nélkül az életem, hála istennek hamar megszerettem. Itt bármilyen feszültséget, energiát le lehet vezetni és az egészségednek is jót tesz, ha persze van rá lehetőséged, pénzed. :)

Elején ajánlom h valaki mutassa meg a helyes kivitelezest a gyakorlatoknal, akár edzőt fogadj fel addig, amíg elsajatitod, utána mehet egyedül is. De, ha te ragaszkodsz a régi sporthoz, amit űztel, akkor folytasd. De nem vész karban, mindent érdemes kipróbálni.

En lánykent boxoltam is. :) úszni is imádok, lovagolni is. Hajrá!!!

2020. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!