Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsiszerzéskor minden nap 1...

Jogsiszerzéskor minden nap 1 vezetés óra megterhelő lenne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az oktató benne van a dolgoban.

Nagyon lefárasztana ha ilyen intenzíven tolnám?


(Külföldön lakom, nem tudom Magyarországon mennyire leterheltek az oktatók, itt nem azok szerencsére.)



2020. nov. 29. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Itt heti 1-re beférsz B jogsinál mázlid van, két hetente 1 alkalommal járt egyik haverom.


Nyáron iratkozott be a kolléganőm, mondták neki, hogy 2 éven belül meg lesz a vizsga, 3 oktató van és 40 új tanuló 2 hetente. Már vezet 3 órája megvan.


(Vidék).

2020. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon pozitív, hogy ilyen lelkes vagy, biztos értékelném az oktató szemszögéből. Egyébként biztos nagyon fárasztó lesz ha bevállalod
2020. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 2x vagy 3x jártam. Nekem az úgy tökéletes is volt, így is 2 hónap alatt végeztem vele, ami szerintem nem olyan sok idő. Szerintem jó dolog ha az alkalmak között ki van hagyva egy-egy pihenőnap, szerintem az ideális a heti 3 lenne mondjuk. Mármint pl. hétfő-szerda-péntek. Szóval, hogy van köztük időd felfogni is a dolgokat, amiket tanulsz. Szóval szerintem a minden napi vezetést ne vállald be.
2020. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!


És egy vezetés "óra" nálatok hány perc? 60, 90 vagy 120?

2020. nov. 29. 00:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3-assal, heti 2-3 optimális, szerintem ennél több fárasztó. És fáradtan vezetni nem lehet. Egy óra 45 perc, és egy alkalommal 2 óra van, tehát összesen 90 perc/alkalom(vannak hivatalosan szünetek, de az én oktatóm nem tartott).
2020. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát ezt csak te tudhatod. Én személy szerint a lehető legtöbbet akartam kihozni belőle, őszintén szóval nem tudom mi "megterhelő" benne, de nem vagyunk egyformák. Nekem 1 alkalom 90 perc volt és többször előfordult, hogy egymást követő napokon mentem. Sőt, olyan is volt, hogy az utánam következő tanuló lemondta és én meg ha már úgyis ott voltam, akkor befoglaltam az ő helyét és két alkalmat vezettem le egyszerre, ami 3 óra, ez délután volt, másnap reggel meg mentem megint.


De ez embertől függ. Levezeted az első 2-3 órát és tudni fogod, hogy mit bírsz. Én mióta eszemet tudom vezetni akartam és számomra ez az egyik legjobb kikapcsolódás és szórakozás, annyira, hogy a közeljövőben főállást szeretnék csinálni belőle. Szóval ebből kiderül, hogy számomra miért nem megterhelő az ilyen egyáltalán, de mindenki különböző.

2020. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En ilyan suliban voltam ahol felarert heti 6 orat mentem, ezt ugy kell elkeozelni hogy egy alkalom 2x50 perc volt
2020. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg lehetne csinálni, csak nagyon fárasztó. Én emlékszem a legelső 2órámon már 50km-t vezettem. Mert fel kellett mennünk nagyobb városba, plusz még ott bóklászni pár km-t.
2021. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!